Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

2 apróbb megjegyzés tegnapi Ikarus curling kapcsán.

Ha busz a fék hibája miatt nem tudott megállni, akkor némileg kezd aggasztó lenni a bkv buszok műszaki állapota, csak remélni lehet nem lesz előbb-utóbb komolyabb baleset <_<

Ha a kivetítős kisteherautó úgy állt ott, mint a bécsin múltkor láttam, akkor választhatnának némileg szerencsésebb és szabályosabb helyket a reklámozásra.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is túl kicsi a másik fórum...ráadásul még qrva sok minden nem műxik ott...nem tok képet feltölteni sem avatarnak...nem találni csomó mindent...mert nem igazán ésszerű a menük elhelyezkedése...szal kaparjátok össze magatokat...aztán ha kész szóljatok... :huh: :D :D

A cica rúgja meg <_<

Link to comment
Megosztás:

Minek?

Itt van ez...kell rakni oda egy linket, azt csá...

Szerintem ha lenne egy profi különálló oldal saját fórummal ami az oldalban van, nem 20 GSI tag lenne int ami most van hanem 300, mert legalább annyi van az országban, fölösleges vol megújítani a gsi oldalt mert eddig sem látogatta sok ember és ezután sem fogja, egy beépített fórum tudja hozni a nézettséget és tartalmat, de így biztosan nem, mondjuk ez csak az én véleményem ti tudjátok a ti domainetek.

Már csak Rediben van némi remény a gs.hu miatt <_< :huh:

Link to comment
Megosztás:

"A taxis az MTI-nek telefonon elmondta: minden nap megáll a Villányi útnál, a buszvégállomásnál, ahol ugyan ki van téve a "Megállni tilos!" tábla, de várakozni lehet."

és az igazság:

"A BKV szóvivője úgy nyilatkozott, hogy mind a hat gépkocsi tilosban parkolt a helyszínen. "

Nagy a baj, ha egy cikkíró nincs tisztában a KRESZ-el, illetve ha ezt a taxis mondta neki...

Ha nem lett volna ott az a pár autó, akkor a busz pont bemegy a tömegbe, ami az autók előtt a téren szokott lenni...

Tehát ha erről az oldalról nézzük a dolgot, akkor pár ember élete ezeken az autókon múlott most. <_<

"Jó helyen van a kocsi!" :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ha lenne egy profi különálló oldal saját fórummal ami az oldalban van, nem 20 GSI tag lenne int ami most van hanem 300, mert legalább annyi van az országban, fölösleges vol megújítani a gsi oldalt mert eddig sem látogatta sok ember és ezután sem fogja, egy beépített fórum tudja hozni a nézettséget és tartalmat, de így biztosan nem, mondjuk ez csak az én véleményem ti tudjátok a ti domainetek.

Már csak Rediben van némi remény a gs.hu miatt <_< :huh:

Igen de nem mennyiségre megyünk.

Nekem az a tapasztalatom Kadettklub kapcsán, ugye oda bárki regelhet és regel is, aztán jópár ember (főleg a normálisabbak, és főleg pestiek) beregelnek ide is aztán pedig az ottani aktivitásuk csökken és az itteni növekszik. Szal az egy jó becsali és egyben szűrő lehet!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ha lenne egy profi különálló oldal saját fórummal ami az oldalban van, nem 20 GSI tag lenne int ami most van hanem 300, mert legalább annyi van az országban, fölösleges vol megújítani a gsi oldalt mert eddig sem látogatta sok ember és ezután sem fogja, egy beépített fórum tudja hozni a nézettséget és tartalmat, de így biztosan nem, mondjuk ez csak az én véleményem ti tudjátok a ti domainetek.

Ez hülyeség. Ha ide nem jöttek, vagy a devils fórumra nem mentek akkor egy harmadik fórumra miért mennének?????

Már csak Rediben van némi remény a gs.hu miatt :huh: :D

gs.hu? <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem is túl kicsi a másik fórum...ráadásul még qrva sok minden nem műxik ott...nem tok képet feltölteni sem avatarnak...nem találni csomó mindent...mert nem igazán ésszerű a menük elhelyezkedése...szal kaparjátok össze magatokat...aztán ha kész szóljatok... :D :lol: :D

Mert BÉNAVAGY! De nem is várok sokat! <_< :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.