Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na ma meglepődttem :lol: A multkor kiiktattama szervó szivattyút, és ma mikor indítottam nem fuladtt be ahogy szokot 1* hanem simán indult szépen beált alapjáratra könyebben is szaladtt a moci , szal gondolom a szervó sziv. szorult vagy nemtudom de most istenes, kormányozni elég kemény de hála isten kivagyok gyúrva és igy kisujjal is meg! <_< :huh: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Na ma meglepődttem :lol: A multkor kiiktattama szervó szivattyút, és ma mikor indítottam nem fuladtt be ahogy szokot 1* hanem simán indult szépen beált alapjáratra könyebben is szaladtt a moci , szal gondolom a szervó sziv. szorult vagy nemtudom de most istenes, kormányozni elég kemény de hála isten kivagyok gyúrva és igy kisujjal is meg! <_< :huh: :D :D

Akkor nem értem mit sírtál a telefonba, hogy nem lehet vele parkolni, mert olyan nehezen megy a kormány. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Na ma meglepődttem :D A multkor kiiktattama szervó szivattyút, és ma mikor indítottam nem fuladtt be ahogy szokot 1* hanem simán indult szépen beált alapjáratra könyebben is szaladtt a moci , szal gondolom a szervó sziv. szorult vagy nemtudom de most istenes, kormányozni elég kemény de hála isten kivagyok gyúrva és igy kisujjal is meg! <_< :huh: :D :D

Kisújjal, mi?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Te Laci!

Azt a hondás dzsekit még ne add el szerintem! :D

Dehogyisnem :lol: :huh: :D Nem kell az nekem, csak gondoltam hátha feljön Lifi fórumozni és meglátja :D Majd felteszem a szarvájlingra is hátha valaki rárabol! :D Mondjuk ez nem a gagyi kinai féle, leárazva volt 2 éve asszem 36000 Ft! <_< De most hülyén nézne, hogy ki GSI-ből szálok ki Hondás kabátban

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.