Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ezt kitöl kérdezed ??

és mire gondolsz ?

Nyilván tőled! Mi a baja annak a c20xe blokknak ami most a vasban van, szét van kopva, hordósra van kopva, vagy repedt a blokk, vagy mittudom én, mivel keresel c20xe blokkot ezért érdeklődtem mi a baja annak ami most van!

Egyébként meg én segítek neked, mert én egy ilyen EMBER vagyok,(és még csak nem is ismerlek) sok embernek segítettem már itt, igaz ...... mind1 hadjuk is! Szóval segítek neked, adok egy c20xe blokkot teljesen ingyen, annyi kérésem van hogy nem adhatod el, mert az nekem a gyári blokkom, nincs szétkopva, nem repedt stb...

Számom 0630 530 3809 holnap jöhetsz érte! Ja az a teljesen ingyen még annyi hogy 5db Arany Ászok sör dobozos! <_<

Link to comment
Megosztás:

Nyilván tőled! Mi a baja annak a c20xe blokknak ami most a vasban van, szét van kopva, hordósra van kopva, vagy repedt a blokk, vagy mittudom én, mivel keresel c20xe blokkot ezért érdeklődtem mi a baja annak ami most van!

Egyébként meg én segítek neked, mert én egy ilyen EMBER vagyok,(és még csak nem is ismerlek) sok embernek segítettem már itt, igaz ...... mind1 hadjuk is! Szóval segítek neked, adok egy c20xe blokkot teljesen ingyen, annyi kérésem van hogy nem adhatod el, mert az nekem a gyári blokkom, nincs szétkopva, nem repedt stb...

Számom 0630 530 3809 holnap jöhetsz érte! Ja az a teljesen ingyen még annyi hogy 5db Arany Ászok sör dobozos! <_<

ami most a kocsiban van nem tudom milyen de most evvel jarok ... és ha szétszedem nem lessz mivel szoval nem követem el még1x azt a hibat hogy nem hagyok meg egy c20xe motort ha a lettel valami baj van ...

a c20xe blokk meg azért kell hogy tudjak addig is az astrával jarni amig a let et ossze lapatolom ....valhogy :huh:

és köszönöm szépen ..... jelentkezek ......

Link to comment
Megosztás:

Na várjál Csabi!

Vagy én sejtem rosszul, de lehet mégsem, és akkor Sonique-nak azért kell C20XE blokk, mert LET-et akar majd belőle csinálni, vagy nem tom.

Rosszul sejtem?

Mert ha ez van, akkor ha el nem is adja, de utána már LET lesz belőle.

Az lényegtelen, mostanság úgy megy az eredetiségvizsga hogy be a csomagtartóba a motor (vagy az ember jön oda ahova mondom) és olyan közelről fotózza hogy ne látszódjon hogy a motortérben van-e, ezért fontos a számomra hogy látótérben maradjon a blokk, ez csak eladás esetén érdekes ami nem hiszem hogy valaha szóba jöhet, ha veszek másikat akkor is megmarad ez a feleségemnek jó lesz bevásárolni, és dolgozni járni!

Link to comment
Megosztás:

Beszélek pár műanyagossal. Pl. Az apótuningos Attilát ismerem, megkérdezem tőle, hogy mondjuk ha kell 10 db mennyi engedményt ad vagy tudom is én. Egy próbát megér. Kérdés lenne-e rá igény.

Ő lesz az utolsó aki bárkinek is kedvezményt add <_< :huh: :D :D

A gond azzal van hogy nem lehet megcsinálni szépen....vagyis meglehet csak a rögzítés nem lesz jó és nem fog ott maradni a helyén.......

Link to comment
Megosztás:

Ő lesz az utolsó aki bárkinek is kedvezményt add <_< :huh: :D :D

A gond azzal van hogy nem lehet megcsinálni szépen....vagyis meglehet csak a rögzítés nem lesz jó és nem fog ott maradni a helyén.......

Miért gondolom azt hogy van negatív tapasztalatod? :lol: :D :D

Szerintem a rögzítés része a legkevesebb, mert ha már szép és végre nem lyuk van hátul, akkor már fel lehet rögzíteni úgy hogy ne legyen egyszerű leszedni, elhagyni stb. Egy pánt mögé lemezből vagy szélvédőragasztó, vagy akármi ami ott tartja.

Link to comment
Megosztás:

Miért gondolom azt hogy van negatív tapasztalatod? <_< :huh: :D

Szerintem a rögzítés része a legkevesebb, mert ha már szép és végre nem lyuk van hátul, akkor már fel lehet rögzíteni úgy hogy ne legyen egyszerű leszedni, elhagyni stb. Egy pánt mögé lemezből vagy szélvédőragasztó, vagy akármi ami ott tartja.

akkor már egyszerűbb ha elviszed és bemüanyagoztatod.

Link to comment
Megosztás:

Miért gondolom azt hogy van negatív tapasztalatod? <_< :huh: :D

Szerintem a rögzítés része a legkevesebb, mert ha már szép és végre nem lyuk van hátul, akkor már fel lehet rögzíteni úgy hogy ne legyen egyszerű leszedni, elhagyni stb. Egy pánt mögé lemezből vagy szélvédőragasztó, vagy akármi ami ott tartja.

Mert kb 10 éve ismerem,és nem bántásból de nála sz@rrágobb embert nem nagyon ismerek :P :D :D :lol:

Néz megy egy gyárit,és rájössz mire gondolok.....Egyszerübb befalaztattni és akkor nem lopják el,és nem is hagyod el....de ha rám hallgatsz ezt se az Attilával csináltatod meg :D

Link to comment
Megosztás:

akkor már egyszerűbb ha elviszed és bemüanyagoztatod.

Erre én is gondoltam. Csak az kb ugyan annyi mintha megvenném a gyári takarót. Viszont ha legyártatok többet akkor lehet le tudom nyomni a felére a darabárat, és az akkor már nem is olyan mindegy hogy 12-18 ezer/db vagy 5-7 ezer/db.

Link to comment
Megosztás:

Mert kb 10 éve ismerem,és nem bántásból de nála sz@rrágobb embert nem nagyon ismerek :lol: :D <_< :huh:

Néz megy egy gyárit,és rájössz mire gondolok.....Egyszerübb befalaztattni és akkor nem lopják el,és nem is hagyod el....de ha rám hallgatsz ezt se az Attilával csináltatod meg :D

Megfogadom a tanácsodat, körbeérdeklődöm. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.