Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ebből is látszik, hogy annak árát már a "LET" malacperselybe rakja <_<

Hát sajnos nem teljesen...

A télen egy hosszabb állás kezdődik a kocsinak... ugyanis azt tervezem hogy darabokra szedetem és mindent megcsináltatok/kicseréltetek benne amit szükséges...

Kap egy új fényezést, karosszériázást, meg egy kicsit a motort is felújítjuk... és a belsejében is rendet szeretnék tenni végre...

Úgyhogy most olyan létezik hogy "kocsira" malacpersely és abba dobálom bele az aprót... Remélem a télen összegyűlik elég pénz ahhoz hogy maradéktalanul meglegyen csinálva a kocsi. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hát sajnos nem teljesen...

A télen egy hosszabb állás kezdődik a kocsinak... ugyanis azt tervezem hogy darabokra szedetem és mindent megcsináltatok/kicseréltetek benne amit szükséges...

Kap egy új fényezést, karosszériázást, meg egy kicsit a motort is felújítjuk... és a belsejében is rendet szeretnék tenni végre...

Úgyhogy most olyan létezik hogy "kocsira" malacpersely és abba dobálom bele az aprót... Remélem a télen összegyűlik elég pénz ahhoz hogy maradéktalanul meglegyen csinálva a kocsi. :D

még1 aki nem tanul, ugye coupe? <_< :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hát sajnos nem teljesen...

A télen egy hosszabb állás kezdődik a kocsinak... ugyanis azt tervezem hogy darabokra szedetem és mindent megcsináltatok/kicseréltetek benne amit szükséges...

Kap egy új fényezést, karosszériázást, meg egy kicsit a motort is felújítjuk... és a belsejében is rendet szeretnék tenni végre...

Úgyhogy most olyan létezik hogy "kocsira" malacpersely és abba dobálom bele az aprót... Remélem a télen összegyűlik elég pénz ahhoz hogy maradéktalanul meglegyen csinálva a kocsi. <_<

Sok sikert :huh: .....de ha elfogadsz egy jó tanácsot,amíg nincs legalább 600e ft a kezedben addig neki se állj,mert akkor hosszú hónapokig nem lesz autód :D

Link to comment
Megosztás:

Sok sikert :huh: .....de ha elfogadsz egy jó tanácsot,amíg nincs legalább 600e ft a kezedben addig neki se állj,mert akkor hosszú hónapokig nem lesz autód :D

Igen, kb ennyire számoltam én is... + azok a dolgok amik majd menet közben derülnek ki... Remélem nem lesz sok meglepi közben... <_<

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ezek a gsi felnik drágák. Azt írja, hogy egy szezont használt téligumma, de ha megnézitek a jobb képet igen csak meg van kopva

lehet, hogy csak nála futottak 1 szezon, előtte másnál 4et. Vagy ment 70e km-t...

Igazából nekem nem kell erősebb autó, mert ez is bőven sok... Nekem csak a lefújóhang tetszik de az iszonyatmód. :D

Olyat nem lehet hogy marad 150ló de van lefújóhang? <_< :D

egy lestrapált LET az ideális neked. Talán még megvan 150 ló, és lefújót is hallgathatsz. :huh:

Peesta

osztán villáskulcsot meg crovát is vigyek vagy legalább az lesz nálad? :lol:

:D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.