Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

óóóó fakk pedig vezettünk még az ötösöknél is :lol: Nem sok érmünk van.

Bocs Redi :lol:

Pedig jobban drukkoltam a lányoknak mint Patyinak :lol:

Itt most kivételesen nem is voltunk esélyesek...szal ez csak úgy "bepottyant"...

Majd kézis lányok, vizis fiúk, kajak kenu hadak...ott már van elvárás és nyomás...már ami az érmeket illeti...

Link to comment
Megosztás:

tegnap volt a TV-be h full

Hát persze...mit mondjanak? hogy nem volt senki??? :lol: :lol: :lol:

Mi minden évben kint vagyunk...idén olyan kevesen voltak, hogy bárhol le tudtál ülni lépcsőre vagy bárhova...korábban még a kis utcákból sem tudtad kiküzdeni magad...az hogy lejuss a Duna-partra az eddig esélytelen volt...most meg simán...nem volt tumultus nem volt tömeg...

Link to comment
Megosztás:

Itt most kivételesen nem is voltunk esélyesek...szal ez csak úgy "bepottyant"...

Majd kézis lányok, vizis fiúk, kajak kenu hadak...ott már van elvárás és nyomás...már ami az érmeket illeti...

Amúgy egy kedves gyerekkori barátomért és volt csapattársamért is lehet izgulni,Mountain Bikeban szurkoljatok ti is!pont vasárnapra esik a futam...

itt az oldala,ha valakit érdekel

Vannak itt friss beszámolói Pekingből,az ottani dolgokról,én most beszéltem vele,eléggé rá van már hangolódva a versenyre,én tudom milyen kemény sport ez...

pilisborosjeno001.JPG

ja,és bocs,ha nagyon off voltam....HAJRÁ ANDRIS!!!!!

Link to comment
Megosztás:

hétvégén mi is voltunk balcsin.. (füred) háát mit ne mondjak. tényleg sokan voltak! :lol:

Pl. Tihany: felmentünk szombaton kora du. nem volt parkolóhely!!!

De füreden is elég sok embör volt.. meg volt valami szoc autó tali.. ment egy csomóóó trabii :lol:

Nah megyek én is.. melózni.. bye all

Link to comment
Megosztás:

péntek du. indulok, bizti nem lesz akkor már senki M7-en :lol: :lol: :lol:

Mert mindenki jó korán le akar érni :D :D :D

Én is akkor megyek, remélem Szántódra a szlalomra leérek.

szerintem ez nem kivánság műsor :D :D

Végül nálam volt minden, és kint voltam 9től, de akkor majd holnap :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.