Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sry Anti,hogy nem mentem tegnap,de nagyon nagy melóban voltunk Alberttal,mondjuk be is b@sztunk egy kicsit :D :lol:

Viszont a GTE-nek végre királyjóó hangja lett,durrog meg minden,hát volt vele meló,de megérte! :lol:

Kicsit :D

Így van. Most hívott Patyi azért fújt ki mert valami okos a leömlő és a cső közé két apát rakott. Jóhogy kifúj. Leömlő már lent, csavarok kijöttek csak egy menet ment szét. Ki kellett szedni a hűtőt máshogy nem fértek hozzá így megy bele új lötyi is az új csavarok és anyák mellé. Hű van nálam ennyi pénz? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kicsit :lol:

Így van. Most hívott Patyi azért fújt ki mert valami okos a leömlő és a cső közé két apát rakott. Jóhogy kifúj. Leömlő már lent, csavarok kijöttek csak egy menet ment szét. Ki kellett szedni a hűtőt máshogy nem fértek hozzá így megy bele új lötyi is az új csavarok és anyák mellé. Hű van nálam ennyi pénz? :lol:

ja az mondjuk nekem is érdekes volt,hogy nagyon eltartott a leömlő a rendszertől,de nem mertem megbontani....na zsír lesz,írtam HKK-ra is,hogyha az ültetés érdekel este meg tudjuk oldani!

Link to comment
Megosztás:

Kicsit :D

Így van. Most hívott Patyi azért fújt ki mert valami okos a leömlő és a cső közé két apát rakott. Jóhogy kifúj. Leömlő már lent, csavarok kijöttek csak egy menet ment szét. Ki kellett szedni a hűtőt máshogy nem fértek hozzá így megy bele új lötyi is az új csavarok és anyák mellé. Hű van nálam ennyi pénz? :lol:

hehe, szóval te vagy az opelklubbos gsi-s akinek leömlő csere kell :lol:

Börni mesélte kedden, hogy volt ott valaki akinke ilyne nyigja van és a találkozóra kellene neki a kocsi :lol:

Link to comment
Megosztás:

hehe, szóval te vagy az opelklubbos gsi-s akinek leömlő csere kell :lol:

Börni mesélte kedden, hogy volt ott valaki akinke ilyne nyigja van és a találkozóra kellene neki a kocsi :lol:

Ja. Aszonták felejcsem el de ma reggel felhívott hogy menjek gyorsan. Mentem is csak nem találták sehol a kocsimat mert a GSit keresték :D

Csak már IP-ban kellene lennem :lol:

9-9 büntetők :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.