Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

erre nem igazán sikerült választ találni, szerintem most is hamar felmelegszik, voltam vele este kocsikázni ... a 2. pirosnál már 99 foknál járt... kapcsolt a venti ######án...de este 18-20 fokban nem túl normális hogy melegszik... a ma reggeli hungária körúti dugót pedig olyan 10 venti kapcsolással nyomtuk végig...

a szerelő srác szerint ez nem vész és a hűtőm ennyit tud, Csabinak pl. nagyobb a hűtője ezért neki valszeg nem melegszik ilyen hamar.

majd egyszer összehasonlítjuk hogy egy hasonló klímás hűtőjü gsi hogyan melegszik az enyémhez képest

lényeg hogy most él és mozog

És mi volt a gond a hőfokoddal?
Link to comment
Megosztás:

A műanyagosok is ezt kérdezték telefonban :lol:

Nem tudom miből van, de puha és hajlik (igen, még mindig a toldatról van szó :lol: ) és nem hiszem, hogy ilyen gagyi sz@r lenne....aztán meglátjuk :D

Nekem üvegszál és ezért nem merem felrakni (pedig le van fényezve), mert ha odarakom valamihez egyből törik :lol:

Mennyi volt ha nem titok?

Link to comment
Megosztás:

erre nem igazán sikerült választ találni, szerintem most is hamar felmelegszik, voltam vele este kocsikázni ... a 2. pirosnál már 99 foknál járt... kapcsolt a venti ######án...de este 18-20 fokban nem túl normális hogy melegszik... a ma reggeli hungária körúti dugót pedig olyan 10 venti kapcsolással nyomtuk végig...

a szerelő srác szerint ez nem vész és a hűtőm ennyit tud, Csabinak pl. nagyobb a hűtője ezért neki valszeg nem melegszik ilyen hamar.

majd egyszer összehasonlítjuk hogy egy hasonló klímás hűtőjü gsi hogyan melegszik az enyémhez képest

lényeg hogy most él és mozog

Nekem mindíg 95foknál áll a mutató....egyértelmű hogy könnyebben melegszik mivel a klíma hűtő szinte kitakarja a vízhűtőt......amúgy meg -20fokban is 7 perc alatt felmelegszik a kocsim 90fokra.....Az is lehet hogy neked is 95fokos csak ennyit csal az órád :lol:

Link to comment
Megosztás:

naaa...levettem a gyújtáselosztót atomra megtakarítottam belül is, tüskéket is meg a kábeleket....a rotort, majd akkor amikor összerakom...

a rotor és a gyújtásház között van egy szürke koralakú műanyag lap,ki tudja mit szolgál???talán valami koszvédelem???.....van gumitömítés is körbe belül a peremén..na az nekem el van törve... potyogtak rendesen a darabkák amikor szétszedtem.esetleg emiatt kóborolhat a szikra??? ennek a kis lapnak a túloldalán a hf felöli részen fém van.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem mindíg 95foknál áll a mutató....egyértelmű hogy könnyebben melegszik mivel a klíma hűtő szinte kitakarja a vízhűtőt......amúgy meg -20fokban is 7 perc alatt felmelegszik a kocsim 90fokra.....Az is lehet hogy neked is 95fokos csak ennyit csal az órád :lol:

Nekem meg 90fok alatt áll a vonalon, de a termosztát jó, és szerintem az óra csal.

Link to comment
Megosztás:

nekem is szépen eléri az üzemi hőfokot...hidegben-melegben.

de hamar elmászik onnan felfele.

Azt tudom hogy a klímahűtő kitakarja nagyrészt de régen nem melegedett így ... jópár hete ez a mániája.

sebaj

Nekem mindíg 95foknál áll a mutató....egyértelmű hogy könnyebben melegszik mivel a klíma hűtő szinte kitakarja a vízhűtőt......amúgy meg -20fokban is 7 perc alatt felmelegszik a kocsim 90fokra.....Az is lehet hogy neked is 95fokos csak ennyit csal az órád :lol:
Link to comment
Megosztás:

naaa...levettem a gyújtáselosztót atomra megtakarítottam belül is, tüskéket is meg a kábeleket....a rotort, majd akkor amikor összerakom...

a rotor és a gyújtásház között van egy szürke koralakú műanyag lap,ki tudja mit szolgál???talán valami koszvédelem???.....van gumitömítés is körbe belül a peremén..na az nekem el van törve... potyogtak rendesen a darabkák amikor szétszedtem.esetleg emiatt kóborolhat a szikra??? ennek a kis lapnak a túloldalán a hf felöli részen fém van.... :lol:

Elvileg a gumi nem húzhatá el a szikrát.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg a gumi nem húzhatá el a szikrát.

a gumi az csak a peremén belül van ennek a lapnak...arra gondoltam,hogy mivel nekem el van törve ez a szürke körlap ami rotort választja el a hf felöli részen....a lyukon átmehet-e a szikra és ebből adódhat esetleg a gondom....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.