Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Keress egy garázst, meg pár nagyokost, aztán csukjátok magatokra az ajtót, és játszátok el az Árpi történetéből a technokolos-alufóliás részt! :lol: :lol:

benne vagyok a szövegben úgyhogy segítek! meg amúgyis nálam van a Seni kódja,az tuti segít!!!! :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Egy 10esért felrakom...gari persze nincs...mert máshol sincs... :lol: :lol: :D

Azért annyira nem egyszerü.....mert Redinek le van vágva a lökösből az a rész amihez hozzá lehetne ragasztani :lol:

Redi!!!!!!

Van egy haverom aki müanyagozott évekig,de abba hagyta.....Ha gondolod megadom a számát,de az biztos hogy a lököst neked kell leszedni...ha kell szólj....... :D

Link to comment
Megosztás:

Azért annyira nem egyszerü.....mert Redinek le van vágva a lökösből az a rész amihez hozzá lehetne ragasztani :lol:

Ezt továbbra sem fogom, mert kint is erről agyaltunk de ott még az volt a téma, pont jó, hogy le van vágva....nah mindegy hétfőn kiderül :lol:

Redi!!!!!!

Van egy haverom aki müanyagozott évekig,de abba hagyta.....Ha gondolod megadom a számát,de az biztos hogy a lököst neked kell leszedni...ha kell szólj....... :D

Köszönöm, de beszéltem a Stefan által linkelt sráccal (volt két GSI-je :lol: ) és hétfőn megyek is hozzájuk :D

Link to comment
Megosztás:

Haaaaaa Haaaaaa Haaaaaaaa

:lol: :lol:

Haaaaaa Haaaaaa Haaaaaaaa

:D :D :lol:

Ilyeneket ír ki a fórum...már megrugdostam a gépet, de nem lett jobb...

Internal Server Error

Script "/home/opelforum/public_html/index.php" resolving to "/var/home/opelforum/public_html/index.php" not within configured docroot

suPHP 0.6.2

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.