Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kedvenc idevágó viccem:

Egy fickó elmegy AIDS szűrésre. 2 hét múlva jelentkezik az eredményért.

- Uram, ön homoszexuális? - kérdi az orvos.

- Igen, az vagyok...

- Nos, ebben az esetben várható volt: sajnos pozitív lett a teszt.

Az ürge nagyon berezel:

- Doktor úr, meg fogok halni? Nincs semmi orvosság?

A doki gondolkodik, majd így szól:

- Hát, létezik egy új gyógymód, még nem hozták nyilvánosságra, de biztos a gyógyulás. A következőket kell tennie: tegyen ki 1 liter tejet 4 napra a napsütésre, azután igya meg, egyen hozzá 5 romlott nyers tojást és fél kiló rothadt savanyú káposztát. Ezt csinálja 20 napon keresztül, és meggyógyul.

Miután a pasas hálálkodva elmegy, a nővérke odafordul a dokihoz:

- Na de doktor úr, miért csinálta ezt, miért nem mondta meg neki hogy negatív lett a tesztje?

- Most legalább megtanulja a kis meleg, hogy mire való a segge...

- Miért meleg Micimackó?

- ?

- Mert minden köcsögöt kinyal.

Ezt meg csak úgy, mert jópofa... :lol:

Józsi bácsi elmegy az orvoshoz a következö panasszal:

- Doktor úr kérem, nekem az a problémám, hogy minden hajnalban bepisilek.

- Mondja el Józsi bácsi, hogyan történik!

- Kérem szépen, hajnalban, amikor álmodok, mindig megjelenik egy kicsi ember, és azt mondja: "Most akkor pisilünk egyet", és nincs mit tenni, pisilek.

- Hát Józsi bácsi ezt a problémát csak önszuggesszioval tudjuk kezelni. Elalvás elött mondogassa magában azt hogy "Nem pisilünk, nem pisilünk, ...".

Az öreg másnap is megjelenik az orvosnál.

- Na Józsi bátyám, javult a helyzet?

- Á dehogy! Ma hajnalban is jött a kis ember, mondta hogy "Most akkor pisilünk egyet", én rávágtam hogy "Nem pisilünk!", erre meg azt válaszolta:

"Jó, akkor kakilunk egyet" ...

:lol: :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Alig várom a péntek délután 6 órát. Onnantól kezdve 2 hét szabin leszek mielőtt megyek az új melóhelyre. Legalább kipihenem a sok fáradságot ami most terhel mióta felmondtam :lol: 2 hete semmit nem kell csinálnom bent úgyhogy tökre unatkozom :lol:

Akkor legalább lesz időd átnézni a heggesztéseket a Boci alvázán....és utána még egy gyors kezelés is belefér valamelyik orvosi intézményben...

:lol: :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

fuck :lol:

Felhivtam a muanyagjavitas.hu-s srácot akit Lacee ajánlott, de megmondta, hogy ő ezt a toldat ragasztgatást nem szivesen vállalná el és azt ajánlotta keressek valakit aki spoilerekkel foglalkozik mert neki nagyobb gyakorlata lesz az ilyesmiben. Kicsit tart attól, hogy elrepedezik mert más-más anyagból van a két felület.

Valami ötlet, hogy kit hivjak fel?

Link to comment
Megosztás:

fuck :lol:

Felhivtam a muanyagjavitas.hu-s srácot akit Lacee ajánlott, de megmondta, hogy ő ezt a toldat ragasztgatást nem szivesen vállalná el és azt ajánlotta keressek valakit aki spoilerekkel foglalkozik mert neki nagyobb gyakorlata lesz az ilyesmiben. Kicsit tart attól, hogy elrepedezik mert más-más anyagból van a két felület.

Valami ötlet, hogy kit hivjak fel?

Ötletem van..de elég drágán dolgoznak...... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

fuck :lol:

Felhivtam a muanyagjavitas.hu-s srácot akit Lacee ajánlott, de megmondta, hogy ő ezt a toldat ragasztgatást nem szivesen vállalná el és azt ajánlotta keressek valakit aki spoilerekkel foglalkozik mert neki nagyobb gyakorlata lesz az ilyesmiben. Kicsit tart attól, hogy elrepedezik mert más-más anyagból van a két felület.

Valami ötlet, hogy kit hivjak fel?

www.gfs.hu

Link to comment
Megosztás:

fuck :lol:

Felhivtam a muanyagjavitas.hu-s srácot akit Lacee ajánlott, de megmondta, hogy ő ezt a toldat ragasztgatást nem szivesen vállalná el és azt ajánlotta keressek valakit aki spoilerekkel foglalkozik mert neki nagyobb gyakorlata lesz az ilyesmiben. Kicsit tart attól, hogy elrepedezik mert más-más anyagból van a két felület.

Valami ötlet, hogy kit hivjak fel?

van egy a XIkerben a budafoki úton ha érdekel így is lurdynál megadom a számát.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.