Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

miután körbemászkáltam az egész céget és sehol nem találtam egy kiba irható cd-t sem, csak nagy nehezen előkerült a doboz aljáról 2 db inkjet printable lóférfinemiszerv és arra tudtam megírni igy akkor is ezt fogja használni ha tetszik ha nem :lol:

Ez akkora nagy szám?????Mi az egyáltalán?Kifizetem :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

pontosítsunk kicsit.....én kérdeztem rá, hogy kell e mert akkor akár lurdynál is átvehetted volna

Zsoltikám, ha nem kell valami szólni kell, hogy más ne bukja be...lásd coupe kipufogója

Tény, te kérdeztél rá. És akkor mondtam neked hogy add el nyugodtan. Ez történt. :lol:

coupe-val a kartervédős esetet már akkor kitárgyaltuk, Én mondtam neki hogy rakja el fizetésig, mert tutira kelleni fog, el is rakta, megjött a fizetésem, máshova kellett a lé... Nem szóltam neki hogy nem kell a kartervédő, mert én azthittem hogyha nem jelentkezem érte akkor ő továbbadja... Később derült ki hogy ő még mindíg tartogatja nekem és rám vár hogy elvigyem. mk ezt akkor jól megfogalmazta. Valahogy így szólt: "nem hitted volna hogy valaki állja a szavát a mai világban..." :lol:

Link to comment
Megosztás:

na szerencsére 4 előtt kész lett akárpit így összeraktam az autó hátulját még melo vége előtt. JA és hogy ne unatkozzak délelőtt kivettem a pilataülést meg a szönyeget. Megnéztem, kell az a bumszli szivacs ami a szönyeg alatt van mert az valamiért csupa olaj, és beszívta a szönyeg is de azt majd jövöhéten szivacs csere után kimossa a mosogép. Kiderült miután a küszöbnél fel kelett emelnem a gumikédert hogy ami Balázskánál annó csak holyagosodás volt az mára már luk, így lehetblitzre megcsináltatom az összes kasznis melot ésfoltozott bocival megyünk le, de ezt még meg kell konzultálnom az illetékessel. Na mind1 a lényeg hogy most hogy kilépek és 1 hónap felmondási időt nem engedték el, nagyon sokmindenre ráérek 9-17.30ig szeptember egyig :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem most így néz ki az autóm:

%7Boption%7Dhttp://img0.tar.hu/stock16v/size2/35733564.jpg

Jó kis hangszóró volt a kárpit alatt:

%7Boption%7Dhttp://img0.tar.hu/stock16v/size2/35733565.jpg

Ez ment a helyére+egy csipogó a tükör belsőfelére:

%7Boption%7Dhttp://img0.tar.hu/stock16v/size2/35733566.jpg

Blitz-re kész lesz a belseje :lol:

De jó, hogy az enyém össze van rakva, mert most egy ideig nem lesz kedvem bontogatni és építgetni :lol:

Link to comment
Megosztás:

nos...

tegnap beinditottam...elmentem csabihoz, onnan követő üzemmód a szerelőjéhez...

végig jó forgalmunk volt, menetszél volt bőven...az ő autója fel sem melegedett szinte míg odaértünk...az enyémben végig ment a fűtés maxon, meg a klima ventillátort is bekapcsoltam...tekintve hogy más nem működik... de így is a pirosnál állt a mutató(nem a pirosban) szinte végig...

odaértünk... leállítottam... kihült...92-3 fokra... utána többet nem indult be megint...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.