Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Háj!

meglett a dadogás, mászkáló alapjárat oka: el van szakadva a gumitölcsér a légtömegmérő és az SFI doboz között. A szerelő tizenvalahány ezres árat saccolt, ezt egy csöppet sokkallom. nincs esetleg valakinek eladó? :lol: Diny, becserélném a hűtőre, amit nem tudtunk felhasználni! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

6-8 ezer körül van az asszem Csergőben...

Háj!

meglett a dadogás, mászkáló alapjárat oka: el van szakadva a gumitölcsér a légtömegmérő és az SFI doboz között. A szerelő tizenvalahány ezres árat saccolt, ezt egy csöppet sokkallom. nincs esetleg valakinek eladó? :lol: Diny, becserélném a hűtőre, amit nem tudtunk felhasználni! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Háj!

meglett a dadogás, mászkáló alapjárat oka: el van szakadva a gumitölcsér a légtömegmérő és az SFI doboz között. A szerelő tizenvalahány ezres árat saccolt, ezt egy csöppet sokkallom. nincs esetleg valakinek eladó? :lol: Diny, becserélném a hűtőre, amit nem tudtunk felhasználni! :D :lol:

Sztem vedd meg te és cseréld is ki mert nem nagy ördöngösség , lásd nekem is sikerült! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sztem vedd meg te és cseréld is ki mert nem nagy ördöngösség , lásd nekem is sikerült! :lol: :lol: :lol:

egyébként is vinnem kell, futóművet, kipuffot nem fogom magam szerelni...bár nem tetszik, hogy szűretlen levegőt kap. :lol:

3500ér' hol jutottál hozzá?

Link to comment
Megosztás:

egyébként is vinnem kell, futóművet, kipuffot nem fogom magam szerelni...bár nem tetszik, hogy szűretlen levegőt kap. :lol:

3500ér' hol jutottál hozzá?

Én itt Pakson vettem , egy átlagos autósboltban! Sztem felétek is találsz ennyiért! :lol:

Link to comment
Megosztás:

ŐŐŐ István Blitzre írjak ki e vajon neked egy faja SP3 -t [belevan integrálva]??? Ez nagyon baba nincs belepiszkálva és jólműkszik!!! Magyar! :lol:

miután körbemászkáltam az egész céget és sehol nem találtam egy kiba irható cd-t sem, csak nagy nehezen előkerült a doboz aljáról 2 db inkjet printable lóférfinemiszerv és arra tudtam megírni igy akkor is ezt fogja használni ha tetszik ha nem :lol:

Link to comment
Megosztás:

miután körbemászkáltam az egész céget és sehol nem találtam egy kiba irható cd-t sem, csak nagy nehezen előkerült a doboz aljáról 2 db inkjet printable lóférfinemiszerv és arra tudtam megírni igy akkor is ezt fogja használni ha tetszik ha nem :lol:

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.