Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az meg hogy aki él és virul Mo-on az tutkó sáros valamiben az hétszentségfaca...az itteni fórumozók bármelyike úgyszintén, mint a baktalórántházi Marinéni, aki számla nélkül eladja a piacon a kertjében termelt paprikát...szal ki jobban ki kevésbé sumák...mindenki a maga szintjén...

Ennyi! Tudtam hogy van rajtam kívül még őszinte ember. Bírom mikor valaki próbál jónak mutatkozni, mikor tök fölösleges és értelmetlen.

Link to comment
Megosztás:

Ettől függetlenül vannak dolgok amit nem írnék le nyilvános fórumra...nem azért mert "Hú mi lesz ha meglátják"...de valahogy mégsem...

Nyilván én sem, de az őszinteséget nem akartam én a bátorsággal szembe fordítani :lol: Csak nem kell megjátszani hogy a nemzet hozadéka vagyok, mikor már nem is lehet azzá lenni sajnos a mai világban.. :S

Link to comment
Megosztás:

Nyilván én sem, de az őszinteséget nem akartam én a bátorsággal szembe fordítani :lol: Csak nem kell megjátszani hogy a nemzet hozadéka vagyok, mikor már nem is lehet azzá lenni sajnos a mai világban.. :S

Én is benne vagyok ebbenabban nem vagyok szent, csak hangot adtam annak hogy nem tartom jónak amit szeretnél csinálni és ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Én is benne vagyok ebbenabban nem vagyok szent, csak hangot adtam annak hogy nem tartom jónak amit szeretnél csinálni és ennyi.

Ja arról nem volt szó hogy nem én akarom csinálni, nekem csak szólt egy srác akinek szintén szóltak, (A nevét inkább kivettem...) egyébként sokan ismeri itt Mantás gyerek, ennyi, én nem foglalkozom ilyenekkel..

Link to comment
Megosztás:

nem nyúltam hozzá tegnap se és ma sem...

Tegnap haver hívott este hogy most emnt el előtte(a házunk fele járt épp) egy kék gsi és benézett a srác a fejébe meg lelassított... azt hitte én voltam az.

Há' mondom nem én voltam de remélem ellopták azt a sza*rt és akkor le a gond róla :lol:

Amúgy beszéltem a szerelő cimbiddel, 7-8 fele viszem a műhelyhez a dögöt, remélem kibírja odáig. Rácsörgök majd, átugrik a műhelyhez, megbeszéljük a dolgokat oda adom a kulcsot aztán had szóljon...

Lacee, mára valami? :lol:
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.