Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igen.Koránt sem ment olyan egyszerűen és olyan gyorsan mint azt képzelte.De spécin megcsinálta :lol:

Valahol láttam egy listát, ahol felsorolták a különböző C20XE/LET hengerfejeket keménység szerint.

A KS700-as a legkeményebb, Coscast fej már jóval puhább, a KS400-as fej a legpuhább.

A 400-as fejet azért is csinálták olyan puhára, mert ugye a 700-assal voltak gondok, a puhább Coscast fejjel pedig nem.

A 400-asnál már nem is jellemző a gátszakadás tudtommal, de cserében olyan puha, hogy magától lelazul.

Link to comment
Megosztás:

:lol:

Eddigi tapasztalataim alapján a biztosító nem az eszmei érték alapján számol...

Bár, ha jobban belegondolok:

Végül is Eurotax és egyéb értéknövelő tényezőket figyelembe véve a roncsértéken felül jó eséllyel megkapod a 2M 10%-át...

Mindent összeadva zsebedben van 2k, a ház előtt meg egy 16k értékű TKs Astra GSi... így tényleg megvan az 1.8M, és tényleg nem nagyon tudsz vele autózni egy darabig :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nincs valakinek olyan ismerőse akinek van ey 2-3 millás autója és szeretné totálra ütni? Német biztosítós lenne az ellenfél, garantált 90% megtérítés+ megmarad a roncs :lol:

Ez biztosítási csalás amit a törvény bűntet - nem véletlenül

És az ilyenek miatt gecci drága a kötelező Magyarországon. És még nyilvános fórumra is kiírod :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Őket is tönkre tesszük?

Jajj nehogy már eljátszd itt a példás állampolgárt, mindenki abból él amiből tud, mit játszod meg magad? Nem a tiédet veszi el és a családodét senki, kár volt itt felhozni ezt, az tisztasor hogy nem egy tiszta dolog, de a sok okostojástól mint te főleg nem volt érdemes felhozni, úgyhogy lehet törölni kedves modik :lol: Thenx

Link to comment
Megosztás:

Jajj nehogy már eljátszd itt a példás állampolgárt, mindenki abból él amiből tud, mit játszod meg magad? Nem a tiédet veszi el és a családodét senki, kár volt itt felhozni ezt, az tisztasor hogy nem egy tiszta dolog, de a sok okostojástól mint te főleg nem volt érdemes felhozni, úgyhogy lehet törölni kedves modik :lol: Thenx

A saját hsz-dat tudod szerkeszteni. Lehet hogy okostojás vagyok de meg tudok élni anélkül is hogy csaljak.

Link to comment
Megosztás:

Nem a tiédet veszi el és a családodét senki...

Nem a sz*rt. :lol:

Egyesek a nagyobb szervezetektől (mint állam, biztosítók, BKV, MÁV, stb...) való lopást olyan bocsánatos bűnként kezelik mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne, sokan még büszkék is rá. Fel kellene fogni hogy ott nem termelik a pénzt hanem újra elosztják, így igenis mindenkitől lop az ilyen. Még saját magától is.

Link to comment
Megosztás:

A saját hsz-dat tudod szerkeszteni. Lehet hogy okostojás vagyok de meg tudok élni anélkül is hogy csaljak.

Ügyes vagy akkor, te egy vagy a sokszázezer ember közül, és akkor valóban okostojás vagy ha ez igaz is, bár ha csak a töködre van gondod akkor nem is kell okosnak lenni, az meg hogy mi a törvényes és mi nem, azt sorolhatnám itt órákon át, egy motorcsere ami nincs átírva, vagy mert nem is lehet, vagy az a rengeteg Mata például aminek a 99%-nak ütve van az alvázszáma, és a motorszáma is, de sorolhatnám oldalakon át. Abban igazad van hogy nem törvényes, de kit érdekel hogy egy Jaguár biztosítására fizet majd egy Német biztosító, most aztán nem fogok aludni...

Link to comment
Megosztás:

Jajj nehogy már eljátszd itt a példás állampolgárt, mindenki abból él amiből tud, mit játszod meg magad? Nem a tiédet veszi el és a családodét senki, kár volt itt felhozni ezt, az tisztasor hogy nem egy tiszta dolog, de a sok okostojástól mint te főleg nem volt érdemes felhozni, úgyhogy lehet törölni kedves modik :lol: Thenx

ez a jo magyar mentalitás csak ezért utaljak a magyarokat kint ... és ilyenekért egyböl mint a hungaricum az jut az eszükbe a téliszalami meg a pirospaprika utan hogy magyar ne lopj ......... és sajna igazuk van ... losz@r nem lessz ebben az orszgban ... ha mindenkinek teljesen magatol értetödik a lopás................

Link to comment
Megosztás:

ez a jo magyar mentalitás csak ezért utaljak a magyarokat kint ... és ilyenekért egyböl mint a hungaricum az jut az eszükbe a téliszalami meg a pirospaprika utan hogy magyar ne lopj ......... és sajna igazuk van ... losz@r nem lessz ebben az orszgban ... ha mindenkinek teljesen magatol értetödik a lopás................

Milyen lopásról beszélünk??????????? A lopás tudod mi??? Megmondom, apám nemtudom hány éve fizeti a biztosítás, de nagyon nagyon sok, mivel 40 éve vezet, sok milliót befizeett, és soha nem tört autót soha nem kellett ő miatta egy biztosítónak sem fizetnie, akkor ilyenkor miért nem adnak vissza mondjuk 2 milliót hogy te hülye nem törtél autót soha, ennyi visszajár, nem ilyen nem lesz, mert kell a 40 millás luxus autójára a biztosító tulajának és a 200 millás lakására, ez a lopás nem az hogy egy biztosító vállalkozó cég akik belefognak ebbe a biztosítási vállalkozásba és ha bárki akarva akaratlanul összetöri a kocsiját és fizet érte a biztosító, hiszen ezt vállalta, ez a dolga, ha nem megy akkor becsődöl, én is csináltam már olyan vállalkozás ami nem ment ennyi, az sem lopás mikor összetörték a kocsimat és kiszuták a szememet 300 000Ft-al!!!!!!!!!!!! és 1.2 millába volt a kocsi, kiszámoltam mióta jogosítványom van kifizettem már közel 2 milliót biztosításra, akkor miről beszélünk? Nem is idegesítem magam, ogom itt sajnálni ezeket a rohadék uj gazdagokat akikek van tőkéjük és már is biztosítási vállalkozást csinálnak, lehúzva az embereket nem kis pénzzel..

Mellesleg meg meg ha olvastad volna akkor teljesen másról van szó, a német biztosítóval biztosított autó lenne a hibás, akkor miért is lennne gecii a magyar?? Mindegy hadjuk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Probléma itt kezdődik!

Hát igen, ezek vagyunk mi, tisztelet a kivétel.

Én anno ezért kerestem és találtam :lol: német honból hozott autót. Ott nem c*gánykodnak ilyen dolgokkal, mert leadja és kihozza az újat vagy újabbat. Én amikor megvettem 150 ezer volt benne most 210 van benne, ami elromlott benne az a benzinpunpen. A többi mind átlagos cserés volt mint pl. ojl, fékbetét stb., na jó a tőkék, de ez c20xe betegség. A többi pízt a csinosításra és saját magam teccésére költöttem az autón.

Amikor anno nézegettem a gsi-ket, volt valamelyik újságba gázos vonóhorgos gsi :lol: , ez minek vesz ilyen autót, árulták is vagy másfél évig :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én anno ezért kerestem és találtam :lol: német honból hozott autót. Ott nem c*gánykodnak ilyen dolgokkal...

Ez már így önmagában azért nem igaz...ritkább a mutyizás mint itthon de csinálják... :lol: Ott is van ugyanúgy mutyizás, sumák...nem csak itt...ott is ölnek embert, lopnak autót, csalnak az adózásnál stb...csak egyetlen különbség van...ők jobban élnek, (bár ott is melózni kell meg fizetni a számlákat...ezt már anno kifejtettem...) nincsenek sok dologra rákényszerítve...és ez nagy különbség...

Az meg hogy aki él és virul Mo-on az tutkó sáros valamiben az hétszentségfaca...az itteni fórumozók bármelyike úgyszintén, mint a baktalórántházi Marinéni, aki számla nélkül eladja a piacon a kertjében termelt paprikát...szal ki jobban ki kevésbé sumák...mindenki a maga szintjén...

Link to comment
Megosztás:

Milyen lopásról beszélünk??????????? A lopás tudod mi??? Megmondom, apám nemtudom hány éve fizeti a biztosítás, de nagyon nagyon sok, mivel 40 éve vezet, sok milliót befizeett, és soha nem tört autót soha nem kellett ő miatta egy biztosítónak sem fizetnie, akkor ilyenkor miért nem adnak vissza mondjuk 2 milliót hogy te hülye nem törtél autót soha, ennyi visszajár, nem ilyen nem lesz, mert kell a 40 millás luxus autójára a biztosító tulajának és a 200 millás lakására, ez a lopás nem az hogy egy biztosító vállalkozó cég akik belefognak ebbe a biztosítási vállalkozásba és ha bárki akarva akaratlanul összetöri a kocsiját és fizet érte a biztosító, hiszen ezt vállalta, ez a dolga, ha nem megy akkor becsődöl, én is csináltam már olyan vállalkozás ami nem ment ennyi, az sem lopás mikor összetörték a kocsimat és kiszuták a szememet 300 000Ft-al!!!!!!!!!!!! és 1.2 millába volt a kocsi, kiszámoltam mióta jogosítványom van kifizettem már közel 2 milliót biztosításra, akkor miről beszélünk? Nem is idegesítem magam, ogom itt sajnálni ezeket a rohadék uj gazdagokat akikek van tőkéjük és már is biztosítási vállalkozást csinálnak, lehúzva az embereket nem kis pénzzel..

Mellesleg meg meg ha olvastad volna akkor teljesen másról van szó, a német biztosítóval biztosított autó lenne a hibás, akkor miért is lennne gecii a magyar?? Mindegy hadjuk :lol:

Ja ebben is van igazság, mert ha mindenki korrektül csinálna mindent, ami nem lesz, akkor mocskos biztosítók nem fogják mondani senkinek, hogy -te hülye paraszt nem kell annyi lóvét fizetni mert jó megy a biznisz, hanem ugyanúgy fizettetik tovább.

Pl. Haveromnak másfél éve van jogsija, fiatalabb két évvel, autója meg kb. 2 éve egy fekete 97-s vti. Tavaly átment a MÁV-hoz 0 bonusszal és 8 ezer forint körül fizet ,és majdnem röhögött a markomba. Nekem 11 éve van jogsim és az autó 4 éve van a nevemen és én fizetek kb. 11-et, a legolcsóbbnak tünt Genertel cégnél, ahol szép kis lehúzások mennek ha csinálsz valamit.

Most átmegy máshová és még így is jól jár, na ez a nem semmi :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez már így önmagában azért nem igaz...ritkább a mutyizás mint itthon de csinálják... :lol: Ott is van ugyanúgy mutyizás, sumák...nem csak itt...ott is ölnek embert, lopnak autót, csalnak az adózásnál stb...csak egyetlen különbség van...ők jobban élnek, (bár ott is melózni kell meg fizetni a számlákat...ezt már anno kifejtettem...) nincsenek sok dologra rákényszerítve...és ez nagy különbség...

Az meg hogy aki él és virul Mo-on az tutkó sáros valamiben az hétszentségfaca...az itteni fórumozók bármelyike úgyszintén, mint a baktalórántházi Marinéni, aki számla nélkül eladja a piacon a kertjében termelt paprikát...szal ki jobban ki kevésbé sumák...mindenki a maga szintjén...

Mutyizás :lol: :lol: :lol: , mekkora duma :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.