Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Beteg vagyok jah :lol:

Na hát félreértelmeztem a hozzászólásod azt hittem már megsértődtél hogy nem vittem oda eddig...

Jaja megvan a számod igyekszem is rád csörögni majd este fele vagy amint tudok, csak akad más gondom is sajnos amit közben el kell sikálnom...

köszi!

:lol: :lol: :lol: :D

Beteg vagy Lacee??? ki mondta hogy nem akarom, hát nem én szóltam hogy ha nem akarsz szopni hívj fel, tudod a számom már vagy 1.5 éve :lol:

Találd ki hogy neked mikor jó, ott tudod-e hagyni a kocsit és hasonló, aztán csörögj.

Link to comment
Megosztás:

Vinném én szívesen Demohoz is csak nem biztos hogy kibírná az utat... többekközt

Na a viccet félretéve , vidd mostmár olyan helyre ahol tényleg autót is javítanak , mert így egyszer csak infarktust fogsz kapni, sztem Csabiékhoz vidd ott tutko megoldják a gondod! :lol: Egyébként szted én miért Demo-val csináltatom a kocsit bármit kell cserélni??? mert itt nálunk nincs egy épkézláb szerelő csak koklerek vannak, nekem megér 140km-t hogy jólegyen mnden!
Link to comment
Megosztás:

Dunakesziről hoztam haza este tegnap, 2/A -n, ott beállt ######án (100-as tempó környékén) 95 fok körülre.

Beértem a városba, levillogtam Albit aztán haza indultam, megálltam pár pirosnál míg eljutottam a bosnyákig, és már a pirosat karcolta a mutató.... megvártam míg kihül... majd beindítottam, haza mentem( 1 km! ) és már 100-on volt megint...

Én úgy tudom hogy nagyon nem szerencsés forró állapotban leállítani.....mondjuk ha nem működik a ventillátor ami visszahűtse :lol:

A felújítottat mennyiért adod, csak mert van most a duenen egy CW 45000Ft-ért és töröm a bogyót hogy mi legyen.

Vagy vegyél fel msn-re és megdumáljuk bucsku.csaba@gmail.com

Szerintem annyi pénzért ajándék.Az enyém 320€ volt + amiért rendbe tették itton.A srác azt mondta hogy ilyen kemény fejjel még az életben nem találkozott pedig ebből él.

Link to comment
Megosztás:

mindenki járjon BKV-val...most jöttem haza a Budaörsi útról, igaz hogy 4x szálltam át de tele volt jó nőkkel :lol: :lol:

Járjon a f@szom BKV-vel - csak 330 a gázolaj literje :lol:

- van klíma

- ott állok meg, ahol akarok

- van zene

- lehet dohányozni

- jó, a sárga mellényes ratyik így is "ellenőrizhetnek" - de ennyi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.