Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

kicseréltük a holtpont jeladót.

most beindul, jár szépen, nem áll le.

ha felmelegszik, majd leállítom és újrabeindítom, beindul simán.

a ventillátor mire haza értem megadta magát, nem kapcsol sehány foknál megint, ha én kapcsolom a külön kapcsolóval akkor már csak a klíma ventije megy ami szart sem ér.

ha nincs menetszél akkor 30-60 mp-belül 100 fölött van...karcolja a pirosat

:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát már csak nevetni tudok ezen.

Amit megcsináltunk rajta már nem egyszer ( míg egy másik probléma orvosolva lett ) most ismét elromlik.

Ráadásul nagyon hamar felmelegszik, le se hűti a venti de egyántalán miért melegszik fel a második piros lámpánál éjfélkor... mer hogy napközben meleg van az oké... de écaka? o.O

használni ma sem tudom...

há mindegy mostmár csak röhögök ezen az egészen...

Még jó hogy ilyen vidáman veszed a megpróbáltatásokat. :lol:
Link to comment
Megosztás:

Hát már csak nevetni tudok ezen.

Amit megcsináltunk rajta már nem egyszer ( míg egy másik probléma orvosolva lett ) most ismét elromlik.

Ráadásul nagyon hamar felmelegszik, le se hűti a venti de egyántalán miért melegszik fel a második piros lámpánál éjfélkor... mer hogy napközben meleg van az oké... de écaka? o.O

használni ma sem tudom...

há mindegy mostmár csak röhögök ezen az egészen...

Lassan kicseréled az egész autót és mégsem jó. :lol: Én lehet kipróbálnék egy másik ECU-t de lehet most hülyeséget mondtam! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát már csak nevetni tudok ezen.

Amit megcsináltunk rajta már nem egyszer ( míg egy másik probléma orvosolva lett ) most ismét elromlik.

Ráadásul nagyon hamar felmelegszik, le se hűti a venti de egyántalán miért melegszik fel a második piros lámpánál éjfélkor... mer hogy napközben meleg van az oké... de écaka? o.O

használni ma sem tudom...

há mindegy mostmár csak röhögök ezen az egészen...

Azt hittem már hogy mára nem lesz semmi gebasz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát már csak nevetni tudok ezen.

Amit megcsináltunk rajta már nem egyszer ( míg egy másik probléma orvosolva lett ) most ismét elromlik.

Ráadásul nagyon hamar felmelegszik, le se hűti a venti de egyántalán miért melegszik fel a második piros lámpánál éjfélkor... mer hogy napközben meleg van az oké... de écaka? o.O

használni ma sem tudom...

há mindegy mostmár csak röhögök ezen az egészen...

lehet azé melegszik ilyen gyorsan me HF-es :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha mondjuk csak a vizakamránál van átszakadva a tömítés, akkor nem kerül olaj a vízbe és fordítva, de azért ezt csak észrevennék a "szerelői" hogy hengerfejes vagy csak simán HF tömítés baja van a kiegyenlítőtartályon meg a hangján meg a gyertyán meg a járásán , megy úgy egyáltalán..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.