Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nohiszen , te öregvagy hozzá nekem meg nincs oylan minőségű az autóm hogy kilehessen álítani! (egyenlőre)!

:lol: :lol: :lol:

enyim sincs olyan minőségű csak gondolom nekem kell majd a Coupe meg a Diny autója mellé állni majd viszonyításként, hogy tudják az emberek ez meg van csinálva az meg nincs, és amúgyis csak bérli Balázskától.

Link to comment
Megosztás:

Én ezekhez a bohóckodásokhoz már öreg vagyok... :lol:

Meg kiváncsi leszek hogy bírjátok majd, hogy este 8-ig ott dekkol a verda és nem lehet kihozni... :lol:

öreg mi? beállsz majd vele a méhecske mellé és fel se tűnik majd senkinek, azt hiszik annak az árnyéka csak :lol:

mondjuk ez akkor lesz jó ha esik is az eső majd

Link to comment
Megosztás:

enyim sincs olyan minőségű csak gondolom nekem kell majd a Coupe meg a Diny autója mellé állni majd viszonyításként, hogy tudják az emberek ez meg van csinálva az meg nincs, és amúgyis csak bérli Balázskától.

meg ki lehet írni, hogy ilyenből ilyet lehet csinálni...de hogy mindenki értse..."Szarból várat"... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

egyébként most kezdek aggódni hogy mi is lesz a Bocival hétvégéig, mert a kárpitos azt mondta hogy igazi bőrből meg tudja csinálni a hátsó kárpitot 18ért, az tartós is lesz, vagy műbőrből 6ér de annak a tartóságáért nem vállal garit mivel ezek a közvetlen napon összehúzódnak mint állat. Így most van hátsó kapaszkodó részem szép világos barna parafa amin a fekete festék szarul áll, vagy olyan amin a műbőr már le van vállva félig legalább. Tök jó.

Link to comment
Megosztás:

De igen...Piiista még agyalt is rajta anno...akkor nem adta olcsóbban a srác...úgy látszik most már adná...

Csoki tegnap elment megnézni.....lényegesen jobban le van pusztulva mint volt :lol:

Valószínű ezen CW HF van, kis alkuval simán megérné bontásra megvenni!

Nem nagyon akar engedni az árából......bontani se éri meg.....

Link to comment
Megosztás:

Ha szombaton esni fog az eső akkor is megyünk lefelé? Autómosás ott lesz vagy mossam le itthon és lent meg letakargatjuk a bogarakat?

Az esőtől Én is tartok,mert nem igazán tudom akkor mit fogunk csinálni.....ezért is lenne jó ha kint is maradna egy autó....Mert ha unatkozunk akkor elmegyünk Siófokon valahova.....Csak feltaláljuk magunkat :D Én biztos nem mosok itthon kocsit,mert nem sok értelmét látom.Lent úgy is le kell mosni még 1x :lol:

na jóvan kapjátok be, ingen bevettem pénteken a nagy broki cumit de coupe felvilágosított hogy a jégkáron kívül semmi nem igaz. Csakhát nálam az autó az kénes téma és így hamar becumizom a szivatást vele kapcsolatban. Főleg ha olyanok mondják mint ti, sehol egy nevetés két hazugság között :D

Jégkár sem volt :D :D :lol: :lol: :lol: csak jégeső,de nem lett semmi baja :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.