Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A motor lepapirozása speckó elég homályos mert ugye állitolag az is elég ha az utolsó 4 számot lesavaztatom mert a többi ugye stimmel... és ezt többen is mondták hogy jó lesz...

A Tuning fórumban nyitott a Tápi egy topikot amiben linkelt egy KÖHÉM rendeletet ami alapján kár ezzel bajlódni, mert nekem abból az derült ki, hogy tipusazonos motor cseréje OK.

Link to comment
Megosztás:

A Tuning fórumban nyitott a Tápi egy topikot amiben linkelt egy KÖHÉM rendeletet ami alapján kár ezzel bajlódni, mert nekem abból az derült ki, hogy tipusazonos motor cseréje OK.

OK de át kell azért iratni a forgalmiban meg a tk-ben. Viszont így hogy saajnos nem látszik, én nem biztos hogy foglalkoznék ezzel a kérdéssel, max megmondanám a vevőnek hogy nem nézegetem a motorszámot.

De inkább egy rendes szerelőt keresnék és otthagynám neki két hétig, úgysem lehet a városban közlekedni nappal kocsival.

Link to comment
Megosztás:

naív tervem az, hogy keresek valakit, mondjuk a sokat emlegetett Patyi Lacit, hogy rendbetegye a belét. vállal ilyen projektet vajon? megadnátok az elérhetőségét?

El kell menni egy jó szerelőhöz,ha nem válik be keresni kell másikat.....Nem kell kapkodni,le kell ranki a kocsit és megcsináltattni rajta mindent....

szóval megtudhatom hol érem el Patyit? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én sajna nem tudom a telcsi számát........ :lol:

hát pedig jó lenne, ha végre olyan emberhez kerülne, akiben megbízom, a ledadogásra meg mihamarabb ki kéne találni valamit, több, mint kellemetlen.

az Abonyi arcok se rosszak (oda vittem nagyszervízre megvétel után), de erőteljesen vidéki szervíz fílingje van a műhelynek. Önmagában ez persze nem baj, de hiányolom a magabiztosságot, ha már GSi-vel mennek raliban. :lol:

Link to comment
Megosztás:

http://kepfeltoltes.hu/080804/DSC01224_www...ltoltes.hu_.jpg

Srácok ez a barátom C20NE-mocija mi lehet a szerepe annak kerek fémnek, a benya nyomoógba betéve? Az gyári vagy nem gyári?? 94 es az Astra

A felfogatás alapján gyárinak tűnik a roppantott bilincs, de közben meg lehet maszek ultra-hiper mágneses fogyi csökkentő :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.