Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Élőben elég ütős volt... a mellei egyszerűen remekművek, azokat kéne megőrizni az utókornak majd bebalzsamozva,

nem ám sztálint, vagy lenint, vagy nemtoménkicsodát... :lol:

Te lehetsz már egy szexőrült, mi mehet otthon esténként magányodban :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondtam hogy kemény vagy wazze, ma nem láttalak msn, beteg vagy? vagy csak simán szerelmes? :lol:

Bazki tesó , annyit melózok hogy lassan az ivás rovására megy :lol: :lol: :lol: Ma majd el hagytam a tököm annyi melóm volt és egész héten 12 - 8 tik takk ba! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bazki tesó , annyit melózok hogy lassan az ivás rovására megy :lol: :lol: :lol: Ma majd el hagytam a tököm annyi melóm volt és egész héten 12 - 8 tik takk ba! :lol:

Kemény, én pótoltam az elmúlt 2-3 napban ezt azt, ott hagytam a wizz air melót, és egyelőre az asszony tart el, igaz megvan a napi 4 sör és 2 vodka :D :lol: de már muszáj volt 86Kg voltam még múlt hét kedden most már 92Kg, szóval visszakell szednem a 100-at az alatt nem ember az ember :D

Link to comment
Megosztás:

Kemény, én pótoltam az elmúlt 2-3 napban ezt azt, ott hagytam a wizz air melót, és egyelőre az asszony tart el, igaz megvan a napi 4 sör és 2 vodka :lol: :lol: de már muszáj volt 86Kg voltam még múlt hét kedden most már 92Kg, szóval visszakell szednem a 100-at az alatt nem ember az ember :D

:lol: :lol: Bakker én most 82 kg vagyok 174 cm hez :lol: De ez is sok!

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: Bakker én most 82 kg vagyok 174 cm hez :lol: De ez is sok!

Én 182cm vagyok, és szerette az asszony amikor 105K voltam :D :D most nem dolgozom 1-2 hónapig, és újra versenysúlyban leszek :D :D

De ami a lényeg, ma állok a megyeri úton a lámpánál, mentem a feleségemért, piros lámpánál az ott gyalogló emberek közül akik mentek át az úton, oda szólt az egyik, nagyon szép a kocsid ) ennyi :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.