Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Amúgy normál gsi fékhez milyen betét az ajánlott? A munkahengert meg rugdossam meg hogy normálisan működjön vagy mondjak neki szépeket vagy mi?

Ferodo?

Amúgy kizárt hogy félrekopjon egy oldali külsőbelső hacsak vki előtted nem használt betéteket tett bele, vagy a tárcsád egyik fele nem vágott pl. De igy jpe-vel elképzelni nem tudom ez hogy lehet.

Link to comment
Megosztás:

Én is beugrottam a dologra :lol:

De sajna Csabi azt az oldalsó akármit árulja nekem meg ugye a hátsó köllene...amúgy már van csak fekete :lol:

Épp fényezés után kajtatok...

Laceeé elrepült két hete, tutira fog kelleni neki. Persze csak ha kék :lol:
Link to comment
Megosztás:

Én is beugrottam a dologra :lol:

De sajna Csabi azt az oldalsó akármit árulja nekem meg ugye a hátsó köllene...amúgy már van csak fekete :lol:

Épp fényezés után kajtatok...

Keress egy olyat akinek kék autója van és fekete rajta a szárny. Én is ilyet keresek az első lökivel 2 éve :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ferodo?

Amúgy kizárt hogy félrekopjon egy oldali külsőbelső hacsak vki előtted nem használt betéteket tett bele, vagy a tárcsád egyik fele nem vágott pl. De igy jpe-vel elképzelni nem tudom ez hogy lehet.

hát pedig van ilyen pl ha a munkahenger egyik oldala nem húz be valamiért. Szerintem meg kell járatni vagy valami ilyesmi lesz. Majd szétszedjük Dinynél valamikor szerintem, vagy sárgánál vagy mittudomén.

Link to comment
Megosztás:

hát pedig van ilyen pl ha a munkahenger egyik oldala nem húz be valamiért. Szerintem meg kell járatni vagy valami ilyesmi lesz. Majd szétszedjük Dinynél valamikor szerintem, vagy sárgánál vagy mittudomén.

azért az az oldal ami a munkahengernél van mindig jobban elszokott kopni... lehet akár 2-3mm is a különbség

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.