Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Teljesen érthető, nehogy elszédülj nekem 15 km/h felett egy kanyarban :lol:

szoktam én is gyorsan menni, ahol ismerem az utat, de pesten, éjszaka, úgy hogy azt sem tudom hol vagyok... Én úgy nem igazán vitézkedek... nameg én jobbanféltem a kocsimat és a kerekeket is annál hogy állat legyek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Még régebben rákérdeztem itt egy srácra, ő 16e-et mondott a 4 turbó felni polírozására. Csak Pista megelőzött. :lol:

Felejtsd el :lol:

Nekem a Pistáé se mtetszik igy, nagyon nagy kár volt políroztatni azt a felnit....gyáriban szebb lett volna...sztem nagyon nem illik ehhez a felnihez a polír :lol:

Link to comment
Megosztás:

Felejtsd el :lol:

Nekem a Pistáé se mtetszik igy, nagyon nagy kár volt políroztatni azt a felnit....gyáriban szebb lett volna...sztem nagyon nem illik ehhez a felnihez a polír :lol:

Sztem már az asconán is nagyot ütött, zsír a polír :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem fogy, mászkál továbbra is, most már gyár a termosztát, lehet kellene egy másik hőfokjeladó.

Dini ? :lol: :lol: :D

Lehet vagy 1500ft a csergőben :D

hát, mondjuk azért elég nagy hűtőd van

ha nem vízköves meg koszlerakódásos, akkor lehet köze hozzá

bár azért ekkora kilengések elég furcsák

Biztos nem a menet szél hüti vissza,mert elötte van a klíma hűtő,ami teljesen kitakarja

Felejtsd el :lol:

Nekem a Pistáé se mtetszik igy, nagyon nagy kár volt políroztatni azt a felnit....gyáriban szebb lett volna...sztem nagyon nem illik ehhez a felnihez a polír :lol:

Nekem se tetszik,de szerintem azért mert fehér autón nem mutatt jól a polírozott felni........ :lol:

Link to comment
Megosztás:

NA végre forum közelbe jutottam. Egész héten nem értem rá mivel a nagy meló közben zavartak állandóan. MEgkaptam az új telcsimet a cégtől és egyfojtában arra kelet különböző dolgokat letöltenem, meg beállítani így ide írni se volt időm :lol:

A lényeg hétfőn Sárga Zolibácsival kicseréltük az első rugóimat 60ra, eddig 35 vót benne. Nagyon csecse lett, pont olyan mint amilyenre számítottam -2cm. A kerék pont kilátszik és közlekedni is jól lehet vele. Kicsit pattogósabb lett de az nem baj ám, jobban bírja a körforgalmat majd, igaz Pista? :lol: Viszont hamár ott ártunk megnézegettem a dolgokat és sajna az alsó gömbfejek vagy szilentek vagy mi a répának híjják őket, azok cserések me könnyen mozognak nagyon, és a jobb fékmunkahengerem sem dolgozik úgy ahogy kéne. A külső fékpofa majdnem csumára el van kopva mig a belső szinte vadi új. A ball oldali teljesen jo ás alig kopott, bár nem tudom mennyi idő alatt kéne elkopniuk de lehet puhább kéne, hisz még nem cseréltem elsőt mióta nálam van a Boci. Na mind1 azt majd cserélek ha muszáj már de azt nem tudom, hogy ha a jobboldal cserélve lesz akkor a balt is kell e? Gondolom igen hisz ezeket együtt kel cserélni nem? Plusz a munkahengerrel mit kell csinálni, hogy normálisan koptassa a pofákat?

Link to comment
Megosztás:

NA végre forum közelbe jutottam. Egész héten nem értem rá mivel a nagy meló közben zavartak állandóan. MEgkaptam az új telcsimet a cégtől és egyfojtában arra kelet különböző dolgokat letöltenem, meg beállítani így ide írni se volt időm :lol:

A lényeg hétfőn Sárga Zolibácsival kicseréltük az első rugóimat 60ra, eddig 35 vót benne. Nagyon csecse lett, pont olyan mint amilyenre számítottam -2cm. A kerék pont kilátszik és közlekedni is jól lehet vele. Kicsit pattogósabb lett de az nem baj ám, jobban bírja a körforgalmat majd, igaz Pista? :lol: Viszont hamár ott ártunk megnézegettem a dolgokat és sajna az alsó gömbfejek vagy szilentek vagy mi a répának híjják őket, azok cserések me könnyen mozognak nagyon, és a jobb fékmunkahengerem sem dolgozik úgy ahogy kéne. A külső fékpofa majdnem csumára el van kopva mig a belső szinte vadi új. A ball oldali teljesen jo ás alig kopott, bár nem tudom mennyi idő alatt kéne elkopniuk de lehet puhább kéne, hisz még nem cseréltem elsőt mióta nálam van a Boci. Na mind1 azt majd cserélek ha muszáj már de azt nem tudom, hogy ha a jobboldal cserélve lesz akkor a balt is kell e? Gondolom igen hisz ezeket együtt kel cserélni nem? Plusz a munkahengerrel mit kell csinálni, hogy normálisan koptassa a pofákat?

most a betétet kérdezed, hogy párba kell e?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.