Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Épp akartam mondani, hogy a hírdetésban szereplő motyók kevés még bármihez is... :lol:

Miért, szerintetek én nem azt írtam? :lol:

Én is pontosan tudom, hogy miminden kell egy ilyen motorhoz. :lol:

Mondjuk ez még korántsem az összes alkatrész, ami kellene, de így sokaknak legalább elképzelése lesz azzól, hogy mennyibe is kerül felépíteni egy komoly szívó motort.
Link to comment
Megosztás:

nemszólbeee.. inkabb nyaraljááá gecc.. hamár szabin vagy :lol: :lol: :lol:

Király is a szabi...tegnap kirándultunk egy jót, Velencén, és Veszprémben is...

Ma mivel szar idő van, csak egy mozit tolunk majd este...elötte be kell ugranom a suliba...szal lépek is...

Hétvégén Balcsi...aztán jövő hét eleje is kicsi Balcsi... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Király is a szabi...tegnap kirándultunk egy jót, Velencén, és Veszprémben is...

Ma mivel szar idő van, csak egy mozit tolunk majd este...elötte be kell ugranom a suliba...szal lépek is...

Hétvégén Balcsi...aztán jövő hét eleje is kicsi Balcsi... :lol:

korcsolyát vigyé :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vigyél magaddal vagy 40m láncot meg 5 lakatot és a lehető legtöbb dologhoz láncold hozzá a kocsidat hogy ha nem akarod hogy a sok értelmes kisebbségi elvigye.

köszi, de elméletileg kolléga kocsijával megyünk mert abban van klima....meg mire kiérünk M3-ra én már a sörösszatyorban fogok turkálni :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Motec helyett jó lesz egy Megasqirt is, és máris százezrekkel kevesebb. :lol:

Hajtókarok, és kuplung se ártana.

Tényleg, miért nem építesz magadnak egy megasqirtet a versenygépbe?

Az interneten megtalálsz mindent ami kell hozzá. Nyáktervek, alkatrészlista, mindenféle szoftver...

Rengeteg tapasztalat van már ezzel a rendszerrel és rengetegen fejlesztik. Szerintem mindenképp jobb lenne, mint egy chipelt gyári ECU.

Azért Motec az Motec. :lol: Tapasztalatból mondom, a Rallyart komputer sem ér a közelébe, pedig az se egyszerű móka. :D

Ráadásul a motecnek szívügye volt a C20XE annó, volt hozzá minden gyári cumó (jeladók, kábelkötegek, stb), nem gány

volt az egész. Ezért is voltak kiemelkedően megbízhatóak a Gr.A Astrák annó.

Én azért nem foglalkozom ilyen home made komputerrel, mert ahhoz sok-sok idő kell, és nem utolsósorban egy

fékpad, ahol heteket el lehet baxni a beállításokkal :lol: Mert azokat ugye nem találsz hozzá csak úgy. És persze

szerencsétől függően még 1-2 motor, amit elbaxol a beállítások közben :lol:

Motecnél ez is benne foglaltatik árban, vagyis motorparaméterekre küldenek alapprogramokat, amiken csak

finomítani kell :D De egyelőre semmi nem jön szóba, mert elfogyott a büdzsé, versenygépsas pihenésre lesz

most ítélve 2-3 évre... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.