Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nos , István nem ismertél félre nemszoktam képmutató lenni semm ellenséges más márkákkal szemben mert nekem is volt előtte autóm más gyártótól. Mikor anno nézegettem a fórumot , nekem tetszett a márka az az a Opel iránti elkötelezetség és szeretet itt a köreitekben és felsóhajtottam hogy végre egy normális közösség. Ez jólenne ha meg is maradna mert én ezért lettem klubtag mármint a társaság miatt ahol lehet beszélgetni az autóról ami nagyjából összetartja a bagázst. Psze nem lehet hogy 20 évig pusztán szeretetből OPEL FOR EVER legyen ezt is megértem! És nem is irgységből jegyzem meg töbször a véleményem mert én is megtehetném hogy felmarkolok x Forintot és elmegyek és veszek egy 1-2 éves autót! Csak sajnálom a dolgot, hogy lehet kövi talin nem lessz közös téma az autónkal kapcsolatban , mert pl nekem nem az van mint nektek és engem egyenlőre nem az érdekel hogy nektek milyen az új autó hanem hogy ebből az öreg járgányból mit lehet kihozni! remélem nem úgy lessz,hogy megosztja a társaságot ez a dolog , bár én nemrégóta vagyok itt tag de szeretnék sokáig idejárni. Namost ha állandóan csak aztolvasom hogy Opelfórumon Fika fika fika opelre mert valjuk be aki lecserélte azok közül van olyan aki ezt csinálja, egy idő után már lehet nemszívesen szolok hozzá a témákhoz. ímondjuk edígsem tudttam sokat segíteni senkinek nade még is :lol: Erről van itt szó!

Neked fogalmad nin az egészről.....Mi itt nagyrészt barátok vagyunk és naponta többször is beszélünk telefonon,és legalább hetente 2x is találkozunk...Az hogy ez neked kimarad nem tehetek......

Nem hiszem hogy itt bárki is fikantotta az opelt sőt,de mielött ilyeneket mondasz néz körül.....Soniquenak pl 2003óta ez a GSi-je van és elötte is opel kadett gsi-je volt :lol: Antinak is legalább 4évig megvolt a Gsi,volt senatorja és kadettja is....Nekem is volt opel corsám,asconám,astra coupem és most egy Gsi-m szóval úgy gondolom hogy ha már a nagy opel szeretettről beszélünk akkor mi kicsit jobban tudjuk mi is ez :lol:

Még most is azt mondom hogy sose érdekelt kinek milyen autója van,és attól még hogy Antinak SEATja van ugyanolyan jó viszonyban vagyunk mint voltunk,és Zolival is ez a helyzet......Viszont megkérlek hogy fejezd be az ilyen és hasonló megjegyzéseket mert engem zavar :lol: Nem hiszem hogy Anti vagy ZOli azért cserélte le az autóját mert húúúúúúúúúúúde menők lettek tőle,hanem azért mert erre vágytak,és szerintem inkább meg kellene becsülni hogy ezek után is itt maradtak...Mert a álltalában nem szoktak :lol: Ha nem érdekel kinek milyen az új autója lapozz egyet és akkor nem zavar :D

Link to comment
Megosztás:

Neked fogalmad nin az egészről.....Mi itt nagyrészt barátok vagyunk és naponta többször is beszélünk telefonon,és legalább hetente 2x is találkozunk...Az hogy ez neked kimarad nem tehetek......

Nem hiszem hogy itt bárki is fikantotta az opelt sőt,de mielött ilyeneket mondasz néz körül.....Soniquenak pl 2003óta ez a GSi-je van és elötte is opel kadett gsi-je volt :lol: Antinak is legalább 4évig megvolt a Gsi,volt senatorja és kadettja is....Nekem is volt opel corsám,asconám,astra coupem és most egy Gsi-m szóval úgy gondolom hogy ha már a nagy opel szeretettről beszélünk akkor mi kicsit jobban tudjuk mi is ez :lol:

Még most is azt mondom hogy sose érdekelt kinek milyen autója van,és attól még hogy Antinak SEATja van ugyanolyan jó viszonyban vagyunk mint voltunk,és Zolival is ez a helyzet......Viszont megkérlek hogy fejezd be az ilyen és hasonló megjegyzéseket mert engem zavar :lol: Nem hiszem hogy Anti vagy ZOli azért cserélte le az autóját mert húúúúúúúúúúúde menők lettek tőle,hanem azért mert erre vágytak,és szerintem inkább meg kellene becsülni hogy ezek után is itt maradtak...Mert a álltalában nem szoktak :lol: Ha nem érdekel kinek milyen az új autója lapozz egyet és akkor nem zavar :lol:

Természetesen befejeztem az ezirányú megjegyzéseket , és ÉN KÉREK ELNÉZÉST nemfogjátok többet az én "ujjamból látni" sem ilyet sem hasonlót. Ezért arra kérlek töröld azt ahszm mert bánom hogy leírtam. Ígyvan , barátok vagytok maradjatok is azok!

Link to comment
Megosztás:

Természetesen befejeztem az ezirányú megjegyzéseket , és ÉN KÉREK ELNÉZÉST nemfogjátok többet az én "ujjamból látni" sem ilyet sem hasonlót. Ezért arra kérlek töröld azt ahszm mert bánom hogy leírtam. Ígyvan , barátok vagytok maradjatok is azok!

Nem törlöm mert nem lehet csak úgy törölgetni.......

Köszönöm :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nos , István nem ismertél félre nemszoktam képmutató lenni semm ellenséges más márkákkal szemben mert nekem is volt előtte autóm más gyártótól. Mikor anno nézegettem a fórumot , nekem tetszett a márka az az a Opel iránti elkötelezetség és szeretet itt a köreitekben és felsóhajtottam hogy végre egy normális közösség. Ez jólenne ha meg is maradna mert én ezért lettem klubtag mármint a társaság miatt ahol lehet beszélgetni az autóról ami nagyjából összetartja a bagázst. Psze nem lehet hogy 20 évig pusztán szeretetből OPEL FOR EVER legyen ezt is megértem! És nem is irgységből jegyzem meg töbször a véleményem mert én is megtehetném hogy felmarkolok x Forintot és elmegyek és veszek egy 1-2 éves autót! Csak sajnálom a dolgot, hogy lehet kövi talin nem lessz közös téma az autónkal kapcsolatban , mert pl nekem nem az van mint nektek és engem egyenlőre nem az érdekel hogy nektek milyen az új autó hanem hogy ebből az öreg járgányból mit lehet kihozni! remélem nem úgy lessz,hogy megosztja a társaságot ez a dolog , bár én nemrégóta vagyok itt tag de szeretnék sokáig idejárni. Namost ha állandóan csak aztolvasom hogy Opelfórumon Fika fika fika opelre mert valjuk be aki lecserélte azok közül van olyan aki ezt csinálja, egy idő után már lehet nemszívesen szolok hozzá a témákhoz. ímondjuk edígsem tudttam sokat segíteni senkinek nade még is :lol: Erről van itt szó!

Xray!

Tudod, hogy komállak, de most nagy ságot írtál... :D

1. Valóban senki nem azért vesz más típust, mert villogni akar...hidd el szívesen villognék egy Vectra OPC-vel... :D

2. Csipkebokor vessző... :lol:

3. Igen, volt 5 évig egy GSI-m...aztán egy Senim, meg utána a Kadett...és a mai napig segítek bárkinek ha kérdez... :lol:

4. Nem tudom, hogy hol olvastál olyat, hogy fikáztuk volna az OPEL-t... :lol:

5. Az, hogy ha bárhol is csak az autóról lehet beszélgetni, az már réges rég rossz...lehet sok minden másról... :lol:

6. Én már azt hiszem elég soxor leírtam pl, hogy szarok rá kinek milyen autó van a segge alatt, én a társaság miatt vagyok itt a mai napig...mert pl senki nem fogja nekem itt megmondani, hogy milyen olajat töltsek az autómba, milyen hibára mi lehet a megoldás...na jóóó...majd Sonique... :D :D

7. Ha jól emléxem pont én mondtam, hogy a Cupra egy modern GSI...számomra legalább is...

És igen...mi hentente soxor talizunk, dumálunk, megyünk ide oda...alkalom adtán buli, nyaralás...stb...

Szal take it easy...

Mondjuk ez vonatkozik azért másra is... :D

Link to comment
Megosztás:

Xray!

Tudod, hogy komállak, de most nagy ######ságot írtál... :D

1. Valóban senki nem azért vesz más típust, mert villogni akar...hidd el szívesen villognék egy Vectra OPC-vel... :D

2. Csipkebokor vessző... :lol:

3. Igen, volt 5 évig egy GSI-m...aztán egy Senim, meg utána a Kadett...és a mai napig segítek bárkinek ha kérdez... :lol:

4. Nem tudom, hogy hol olvastál olyat, hogy fikáztuk volna az OPEL-t... :lol:

5. Az, hogy ha bárhol is csak az autóról lehet beszélgetni, az már réges rég rossz...lehet sok minden másról... :lol:

6. Én már azt hiszem elég soxor leírtam pl, hogy szarok rá kinek milyen autó van a segge alatt, én a társaság miatt vagyok itt a mai napig...mert pl senki nem fogja nekem itt megmondani, hogy milyen olajat töltsek az autómba, milyen hibára mi lehet a megoldás...na jóóó...majd Sonique... :lol: :D

7. Ha jól emléxem pont én mondtam, hogy a Cupra egy modern GSI...számomra legalább is...

És igen...mi hentente soxor talizunk, dumálunk, megyünk ide oda...alkalom adtán buli, nyaralás...stb...

Szal take it easy...

Mondjuk ez vonatkozik azért másra is... :D

Tudomásul van véve! :D

Link to comment
Megosztás:

természetesen ma is fulladt,kihagyott a motor... délután elvileg megyek laptopozásra is...

amúgy az kidobott pénz lesz vagy létezik az hogy kivollogtatva más jön ki mint laptopra/techre dugva ?

mellesleg néha megakad a kormányom balra tekerésnél...

valami kormánymű gebaszra tippelnék, de persze azt is cseréltem már kompletten tavaly...

Link to comment
Megosztás:

természetesen ma is fulladt,kihagyott a motor... délután elvileg megyek laptopozásra is...

amúgy az kidobott pénz lesz vagy létezik az hogy kivollogtatva más jön ki mint laptopra/techre dugva ?

Lehet, hogy kidobott pénz de még mindig jobb mint az a "digitális saccolás" amit eddig csináltatok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nálam, megoldódott az alapjárat probléma... hidegen mondjuk még mindig xar egy kicsit, de 1perc és utánna hibátlan... hála érte coupe-nak. Féltengely is király lett a csere után..... Sőtt mostmár a szervó se nyikorog mikor tekerem a kormányt.... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.