Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ebből a chip-ből veszek 5-öt b+

Egy megy a gyári foglalatba a többit meg óvatosan gumikalapáccsal (mégsem vagyok barbár...ez érzékeny preciziós tekkknika) ráütögetem a borításra aztán a Tom meg nézhet hülyén amikor tolatva verem meg az autópályán :lol:

190 LE my ass....... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A lehetőség adott bárkinek:lol:

Bárkinek nem sajnos.Nekem tuti nem lesz soha keretem arra, hogy egy ilyen sportkocsit vegyek magamnak. :lol:

Bár ha lottóznék, és bejönne a 5ös...... :lol: Mondjuk akkor már EVO! :lol: Meg ilyenek. :lol: Pirosban, természetesen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Há Csaje... aztán meg megen tőkétcserélsz??? :lol: :lol: :lol:

Tőkének nem sok köze van a csattogáshoz :lol: csak ezt sokan nem tudják :D akár milyen szar a tőke, kiegyenlíti azt a kopást amit kell, máshol van a gond, és még csak nem is 60 000ft-ba kerül :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tőkének nem sok köze van a csattogáshoz :lol: csak ezt sokan nem tudják :lol: akár milyen szar a tőke, kiegyenlíti azt a kopást amit kell, máshol van a gond, és még csak nem is 60 000ft-ba kerül :lol:

Namajd beszélgetünk erről mert nekem is van egy véleményem a tőkéről és és erről: Friss olaj és a tőke nem csattog <<<<< na ez hülyeség :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem igazán éertem hogy miért csinálod ezt....... :lol: :lol: De az biztos hogy félre ismertelek :lol:

Nos , István nem ismertél félre nemszoktam képmutató lenni semm ellenséges más márkákkal szemben mert nekem is volt előtte autóm más gyártótól. Mikor anno nézegettem a fórumot , nekem tetszett a márka az az a Opel iránti elkötelezetség és szeretet itt a köreitekben és felsóhajtottam hogy végre egy normális közösség. Ez jólenne ha meg is maradna mert én ezért lettem klubtag mármint a társaság miatt ahol lehet beszélgetni az autóról ami nagyjából összetartja a bagázst. Psze nem lehet hogy 20 évig pusztán szeretetből OPEL FOR EVER legyen ezt is megértem! És nem is irgységből jegyzem meg töbször a véleményem mert én is megtehetném hogy felmarkolok x Forintot és elmegyek és veszek egy 1-2 éves autót! Csak sajnálom a dolgot, hogy lehet kövi talin nem lessz közös téma az autónkal kapcsolatban , mert pl nekem nem az van mint nektek és engem egyenlőre nem az érdekel hogy nektek milyen az új autó hanem hogy ebből az öreg járgányból mit lehet kihozni! remélem nem úgy lessz,hogy megosztja a társaságot ez a dolog , bár én nemrégóta vagyok itt tag de szeretnék sokáig idejárni. Namost ha állandóan csak aztolvasom hogy Opelfórumon Fika fika fika opelre mert valjuk be aki lecserélte azok közül van olyan aki ezt csinálja, egy idő után már lehet nemszívesen szolok hozzá a témákhoz. ímondjuk edígsem tudttam sokat segíteni senkinek nade még is :lol: Erről van itt szó!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.