Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Még a végén visszakerül a szülőországába? Jobban is járna az utak miatt.

Jobban örülnék ha valaki inkább itthon venné meg.....elég macerás külföldinek autót eladni,ráadásul abszolút nem vagyok képben hogy mit kell csinálni...Gondolom kell egy nemzetközi eredetvizsga,ki kell vonatnom a forgalomból,és biztos kell neki rendszámot intéznem......

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudom mi van a hirdetésben mert egy kukot nem értek németül... :lol: :lol: :lol: :lol:

De tényleg nem kérdeznem semmi különöset.....Az elsőnek válaszoltunk tegnap Antival,meg feltöltöttem neki vagy 100képet,még nem válaszolt.....A másodikat meg most olvastam...Amúgy meg elég furcsa lenne ha pont Írországból jönne el valaki megvenni a kocsit :lol:

Link to comment
Megosztás:

...Amúgy meg elég furcsa lenne ha pont Írországból jönne el valaki megvenni a kocsit :lol:

A neve is fura, Kóla János :lol: Az Íreknél is jobbkormányosak az autók, mint az Angoloknál?

De biztos különleges darab lenne ott, nem Vauxhall, hanem Opel, és azt hiszem talán ott Caravan is, mintha kevesebb lenne, az állapotáról nem is beszélve.

Link to comment
Megosztás:

köcsög seatos el se köszönt úgy ment el..... :lol: :lol:

A lehetőség adott volt, hogy odagyere... :lol: :lol: :D de te nem éltél vele... :lol:

Mellesleg a L.tali már csak köszönésből állna, mert mikor kimegy az ember 1 óra mire mindenkit végigköszön, aztán hazaút előtt dettó... :D

Link to comment
Megosztás:

A neve is fura, Kóla János :lol: Az Íreknél is jobbkormányosak az autók, mint az Angoloknál?

De biztos különleges darab lenne ott, nem Vauxhall, hanem Opel, és azt hiszem talán ott Caravan is, mintha kevesebb lenne, az állapotáról nem is beszélve.

Haverom kint dolgozik az Íreknél és most nyaraluntunk együtt a Balcsin. Ott is sok Opel néven futó autó van és nem csak Vauxhall. Kb. 100 ezer Ft-t vettek kint szalalgálni maguknak G Astrát, mert asrác nak is az volt itthon és meg volt vele elégedve.

A műszaki cikk is occsó nagyon, ezért mikor jön haza decemberben hozatok vele egy PS3-t 30 ezerért.

Link to comment
Megosztás:

Hmm... Szokott kijárni autós talira egy Sport Stift... Lehet egyszer kihívom egy kis gyorsulásra... Én azt hallottam hogy azok nem igazán mennek...

Bár én lehet azért vagyok ilyen negatív mert láttam hogy hogy készül? :lol: :lol: :lol:

Ha eltudod intézni,hogy átgyere éjszakás műszakban egy 20 percre akkor kiviszlek egy Sport Swift-tel a tesztpályára és gyalázhatod. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha eltudod intézni,hogy átgyere éjszakás műszakban egy 20 percre akkor kiviszlek egy Sport Swift-tel a tesztpályára és gyalázhatod. :lol:

Vájávájá, ako most a suzuki gyárlátogatás ebbe torkollott :lol: :lol: Me ako mennék tesztelni :lol:

Link to comment
Megosztás:

én se csípem,de mióta szétk*rták a ps2m valamivel kell nyomni

jaa valakit nem érdekell 2db ps2 kar meg 3db memkártya? :lol: vagy esetleg 60db írott játék :lol: :lol:

Remélem itt nem illegális szoftverekről van szó :lol:

Amúgy nekem is van 1 vezeték nélküli kontrollerem eladó... :lol:

Link to comment
Megosztás:

dáki:

0-100km/h -> 7,115s

Nyers dínó idő

==========

1/8 -> 9,911@128,1km/h

1/4 -> 14,972@159,2km/h

Nettó idő 10" rollout

==============

10" rollout = 0,370s

1/8 -> 9,541@128,1km/h

1/4 -> 14,602@159,2km/h

bleki:

0-100 km/h -> 7,16mp

Nyers dínó idő

==========

1/8 = 10.167mp@125,4km/h

1/4 = 15.288mp@156,2km/h

Nettó idő 10" rollout

==============

10" rollout = 0.366mp

1/8 = 9.801mp@125,4km/h

1/4 = 14.922mp@156,2km/h

-------------------------------------------------------------------------------------

komment:

bleki egyet ment cuzámmen

dáki sokat :lol:

bleki sofőr kegyetleneket vált

dáki sofőr nem, de nyomatékkal pótolja ezt a hiányosságát

jó kis menet volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.