Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Remélem...

Ugyan úgy fikázott amikor dízlet vettem, hogy pfúúúúj dízel...-> aztán ő is azt akart...Aztán amikor eladtam egyáltalán az opelt is kaptam a képembe...-> most ő van soron... :lol:

Aztán a Cupránál is kaptam...hogy turbós meg bla-bla...-> most épp turbós benzintemetőt nézeget ő is...

ami eddig fontos volt, hogy kombi, meg bőr, navi stb...az most már mind lényegtelen...

Szal egy kis savazást azért csak kiérdemelt nem???

De milyen dizelt?????Hiába mondta mindenki hogy ne...Te mégis megvetted :lol: A dizel egy ésszerű választás lenne,és még mindíg nem zárom ki(volvo v50)de tartok attól hogy belenyúlok valami olyanba amibe nem kellene....Arról nem is beszélve hogy drágább hozzá minden,és tartok is attól hogy megbánom mint Te az audit......A turbóval nincs bajom :D de a cupra nekem a külsején kivül nem tetszik......A bőr még mindíg bejön,de kombiba nincs erős motor,legalábbis itthon nem nagyon és a dizelek sokkal jobban felszereltek..... :lol: Majd akkor savazzél mikor hátúlról nézegeted az ST rendszámát..... :lol:

Borzasztó nehéz döntés ez,mert tényleg hosszú távra szeretnék autót venni....Ezért is jó hogy a Lanti tudott hozni pár autót amit rendesen ki lehetett próbálni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez eddig rendben van,de mi lesz a jövö?????5év múlva tényleg elbontjuk Dinynél?Voszinak se jó a helyzete,de legalább van egy sokkal fiatalabb autója,aminek még van értéke.....Ennek egyre lejebb megy.....Ha ezt nézzük akkor szinte teljesen felesleges vigyázni rá,rendesen szervízeltettni,csak a kötelező dolgokra költeni,mert úgy is a kukában végzi pár áv múlva......Majd a 20 éves gyerekek örülnek hogy olcsóért van alkatrész,mert eladni már nem lehet......

Kiváncsiságból megnéztem mi lenne ha a kéket adnánk el......A helyzet siralmas.....500e ért már lehet venni klímás 95ös 1.8ast....Ez annyit jellent hogy csak az árán buktam 200e ft-t.......Véleményem szerint az öreg autó olyan mint a panel lakás.....Egyre kisebb rá a kereslet és egyre jobban megy le az ára..... :lol:

Nem szeretnék vitatkozni, mert megértem miért akarod eladni, de szerintem anyagi oldalról nem nagyon lehet megmagyarázni. Egy most 3-4 milliós autón 5 év alatt szintén vesztetsz 1-1,5 milliót. Ez csak a tiszta értékvesztés lesz, erre még rájönnek a kamatok is. Az üzemenyagárak is bekavarhatnak a következő években. A sárga pedig 5 év múlva is érne valamennyit.

Ha gyorsabb kell, szebb kell, nagyobb kell, megbízhatóbb kell, stb kell akkor jó, de anyagilag az is ráfizetés lesz.

Link to comment
Megosztás:

Úgy gondolom hogy azt a pénzt amit ráköltök erre havonta,azt költhetném egy sokkal újabbra is......Mivel már most sincs értéke,5 év múlva meg pláne nem lesz.....Nézd meg a 850e caravan GSi aránylag jó állapotban szinte fél éve nem kell senkinek.........

Link to comment
Megosztás:

Úgy gondolom hogy azt a pénzt amit ráköltök erre havonta,azt költhetném egy sokkal újabbra is......Mivel már most sincs értéke,5 év múlva meg pláne nem lesz.....Nézd meg a 850e caravan GSi aránylag jó állapotban szinte fél éve nem kell senkinek.........

menni kell vele egy 14.5-ös időt és jönni fog rá a madár :lol:

Link to comment
Megosztás:

... megbánom mint Te az audit.......

Ácsiiii...én nem bántam meg egyáltalán az Audit...nagyon is szerettem, jó kis verda volt, csak ésszerűtlenül sokat kellett volna már költeni rá a végén...így inkább megszabadultam tőle... :lol:

Majd akkor savazzél mikor hátúlról nézegeted az ST rendszámát..... :lol:

Csak látnám már...és amíg a mában élünk...nézegesd Te a KYC-911-et...de minek is írom le...látod eleget a hátulját... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ácsiiii...én nem bántam meg egyáltalán az Audit...nagyon is szerettem, jó kis verda volt, csak ésszerűtlenül sokat kellett volna már költeni rá a végén...így inkább megszabadultam tőle... :lol:
Szeretnéd hogy visszakeresem amit a megbánásról írtál????? :lol: :lol:
Link to comment
Megosztás:

Úgy gondolom hogy azt a pénzt amit ráköltök erre havonta,azt költhetném egy sokkal újabbra is......Mivel már most sincs értéke,5 év múlva meg pláne nem lesz.....Nézd meg a 850e caravan GSi aránylag jó állapotban szinte fél éve nem kell senkinek.........

Százalékosan egy újabb autó vagy ugyanannyit vagy inkább többet veszt értékéből mint egy régebbi, ugyanannyi idő alatt. Nagyobb összegnek nagyobb az ugyanakkora százaléka. 1,5 millióból max 1,5-et veszthetsz 3-ből meg 3-at. :lol: A nincs értéke pedig nálam 0-t jelent. Ingyen meg szerintem itt sokan elfogadnánk :lol: , de tudod te is hogy ez 5 év múlva sem így lesz.

Link to comment
Megosztás:

Százalékosan egy újabb autó vagy ugyanannyit vagy inkább többet veszt értékéből mint egy régebbi, ugyanannyi idő alatt. Nagyobb összegnek nagyobb az ugyanakkora százaléka. 1,5 millióból max 1,5-et veszthetsz 3-ből meg 3-at. :lol: A nincs értéke pedig nálam 0-t jelent. Ingyen meg szerintem itt sokan elfogadnánk :lol: , de tudod te is hogy ez 5 év múlva sem így lesz.

1.5 év alatt 2.5milka bukta....szerintem ezt elég nehéz lenne überelni...... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

légyszi... :D De nem átírni a szövegem... :lol: :lol: :lol:

Lusta vagyok.....Mikor írtam hogy dizel meg kombi,akkor írtad hogy úgy akarsz járni mint Én.......Akasz beszélni róla.....Lehet nerm bántad meg,de gondolom nem volt jó a sor végén kullogni :D :lol: Ha azt nézzük Lantinál a volvo 8L evettt...A gsi most 10L eszik ha rendesen használom.A 2L különbség nem éri meg a lényegesen több pénzt,és nyomában sincs a benzinesenk.......De úgye ezt Te is tudod.Egy alternatíva létezik dízelre az pedig az 1.9PDTDI de úgye akkor azt megint húzni kell stb...... :lol: ja és nem igazán van olyan autó amit szívesen vennék és ez a motor van benne......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.