Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

gyerekek!!! Peace!!!

Piista! Csak opeles lehet?

Nekem nincsbajom Maci, csak egyszerűen nemértem ezt a negatív dolgot úgycsinálnak mintha én István kocsiját lehúznám holott pont az ellenkezőjét álítottam ! Na mindegy .... Részemről lezárva nem szeretek vitatkozni, nem is fogok. Csak nemértem Sonique mindenhez ilyen negatívan áll... DE MIÉRT??!

Link to comment
Megosztás:

Coupe!

Ha kicsit vársz akkor az új OPC I Astra közel 300Le lesz :D , ezt írták az Auto Bild-ben, de gondolom sajnos 8 miller felett lesz :lol:

Nekem a ford jobban tetszik,és a motorja sokkal sokkal jobb mint az opelé.......

Mázli.....Főleg, hogy nem terjedt át máshova ish! :lol: Amúgy meg cseréld ki az izzót! :D :D

Xenonja van :lol: :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Mázli.....Főleg, hogy nem terjedt át máshova ish! :lol: Amúgy meg cseréld ki az izzót! :lol: :lol:

xenon van benne...1hét volt mire a nagypostáról a 200méterre levő kispostára átküldték...de közbe meg a gyerek elhagyta a lámpába való gumi izét...aztán kiderült ,hogy a hibás izzóval fellet küldve pestre...remélem azzal is 1hetett fognak baszakodni

Link to comment
Megosztás:

TE SONIQUE figyelj már mi a büdös... F..szért kell állandóan kötöszködnöd?? Olyan vagy mint egy fusztrált ku..va aki nem kapott az éjjal semmit! Hagyjálmár ,, nem mindenkénél van KÓBÁSZBÓL a kerítés mint nálad,,,, Ha mindenki ilyn kocsimoly lenne mint ti bazee na hagyjuk mert csak felbaxom magam! Téma részemről off lecsuk. KÖSZI a véleményed csak egy a baj! KU.RA nem érdekel! :lol: Neked igaz csak az az autó ami szarrá van buherve ???? Na jó én itt befejeztem....

:lol: :lol: :lol: :D hat többet dolgozok mint a kocsimmal foglalkozok és nincs kobászbo a keritéééés nem kötöszködés csak nem értékeled azt ahogy az ember a kocsijaval banik .. és annyival elintézed hogy jahh az enyém ugyan ilyen ... mit akarsz te a tieddel .. Kb :lol: csak azt probaltam kifejteni ... de valoban felesleges ...

Link to comment
Megosztás:

Na ne sz*pass! Nem bírtam összerakni a mondatot! Nem értettem, mit keres itt hírtelen egy hengerfej? Aztán leesett! Házi feladat! :lol:

:lol: :lol:

én elsőre értettem.

de most a munka fog nemesíteni, a HF-ot meghagyom holnapra.

olyan szívesen maradtam volna a Mátrában akár 2 hetet is, de munka van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Látom lassan Az opel lessz a legócskább fostaliga! :D :lol: :lol: Akkor El is adoma csába.... Azt elmék a fekete Preludért! :lol: :lol:

Az opel az GSi(vagy F astra,de abból is csak caravan :D )...a többi nekem nem tetszik...egyébként ha megnézed egy H OPC 7.5milka használtan :D Arról nem is beszélve,hogy messze elmarad a ford(volvo)motorjától a többi meg csak körítés........Azért mert opelfórumon vagyunk nem kell ám sztárolni az opelt :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :lol: :D hat többet dolgozok mint a kocsimmal foglalkozok és nincs kobászbo a keritéééés nem kötöszködés csak nem értékeled azt ahogy az ember a kocsijaval banik .. és annyival elintézed hogy jahh az enyém ugyan ilyen ... mit akarsz te a tieddel .. Kb :lol: csak azt probaltam kifejteni ... de valoban felesleges ...

Jajjj BAZEEEEEEEE tesemtudsz olvasni hogy a ló rúgjon meg nembaj :lol: Én is foglalkozom az autómmal... psze nem éjjel nappal,,, Ami rossz vagy épp nemteszik megcsinálom és költökrá csak nem ennyit na,,, És én egy szóval nem mondtam hogy ugyanolyan az enyém tisztelt kolléga én aztírtam hogy az enyém miért kerül 3-ába mint az Istváné! Na télleg , nekem semmi bajom vled sem senkivel és nem is akarok itt senkivel vitatkozni,,, Szarom le kinek milyen a kocsi :D

Link to comment
Megosztás:

Az opel az GSi(vagy F astra,de abból is csak caravan :lol: )...a többi nekem nem tetszik...egyébként ha megnézed egy H OPC 7.5milka használtan :D Arról nem is beszélve,hogy messze elmarad a ford(volvo)motorjától a többi meg csak körítés........Azért mert opelfórumon vagyunk nem kell ám sztárolni az opelt :lol: :lol: :lol:

Hatalmasbólogatósszmájli! Bár szerintem a választóvonal picit előrébb van. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :lol: Rajtatok eligazodni!!! Jóóóvan psze mindenki vegyen olyat amiet akar szal akkor nemnéztek ki ha BW-re Hondával megyek??? :lol: :lol:

Úgy gondolom hogy itt senkit nem érdekel kinek milyen kocsija van :D ,de ha jól emlékszem Te magad fikáztad a hondát hogy mekkora sz@r :D :D Amúgy meg nem adnék egy 92es prelude(gondolom rosszul írtam...de honda) 1.8milkát....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.