Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

...Ebböl az egészből elég sokat tanultam.Ebben az országban semmire se érdemes vigyázni,és költeni se,mert soha senki nem fogja értékelni azt....

Én először ezért nem is értettem miért akarod eladni. Egy autó, főleg egy ilyen szépre megépített mindíg deficites és csak akkor éri meg, ha saját magadnak csinálod meg. Eladni sosem lehet annyiért, mint amennyit beleépítettél és venni meg nagy valószínűséggel csak olyat tudsz, amire megint költeni kell, meg kitudja mi baja van.

A tiéd már megvan csinálva (én szerintem az egyike a ritka autóknak, amire már lehet mondani, hogy "készen van") és tudod minden apró kis nyavajáját (ha esetleg van ilyen).

Link to comment
Megosztás:

No István, értem a te szemszögedből való hozzáállást,,, de még mindíg nem vagyunk egy hullámhosszon :lol: Enyémsem volt szilánkosra törve... a gyári fényezése van mondjuk ezt látni is hogy az már nem olyan fitt mint a tiéd. Enyémben 320 ezer van és pl a blokk megsemvolt bontva ottvan a hengerfejtömítésen rajta a GM logo és a cikkszám! És ez garantáltan lehet ennyi egy 16 éves autónál! Amia tiédnek az erénye : Új müanyag felfogatások bolhák stb... Sportülések , biztonságiöv,,, zsír ujj fényezés a polírozott RH felók+jó gumik , toronymerevítő , Chip , sportfutómű és az fiatalabb mint az enyém pár évvel.

De az hogy én nemcseréletm ki fél autót, mégsem esik szét sem jön le sem esik le semmi! A tiéd azért ennyi, amit a fentiekben leírtam.. ha ezek nem lennének nyilván nem ennyibe kerülne! Így értem éna véleményem! :lol:

Én inkább azt díjaznám hogy vadi új gyári első lökösöm van,új gumim,teljesen új féktárcsák betétek,teljesen új patentok csavarok,teljesen új hátsó lökös,új lámpák,177e kilóméter(ami szerintem elég ritka),új szélvédő,új generátor,stb.....ha ezeket összeadod akkor a "csicsa" mind ajándék,tehát szinte ingyen van......

Link to comment
Megosztás:

Én inkább azt díjaznám hogy vadi új gyári első lökösöm van,új gumim,teljesen új féktárcsák betétek,teljesen új patentok csavarok,teljesen új hátsó lökös,új lámpák,177e kilóméter(ami szerintem elég ritka),új szélvédő,új generátor,stb.....ha ezeket összeadod akkor a "csicsa" mind ajándék,tehát szinte ingyen van......

turbo? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én inkább azt díjaznám hogy vadi új gyári első lökösöm van,új gumim,teljesen új féktárcsák betétek,teljesen új patentok csavarok,teljesen új hátsó lökös,új lámpák,177e kilóméter(ami szerintem elég ritka),új szélvédő,új generátor,stb.....ha ezeket összeadod akkor a "csicsa" mind ajándék,tehát szinte ingyen van......

Nyilván, de mintha én is eztmondtam volna! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én először ezért nem is értettem miért akarod eladni.

Én meg sokadszorra nem értem, hogy ezen mit nem lehet érteni :lol: Mert ha egy 19 éves hülyegyerek értetlenkedik ezen CS-n akkor arra fogom, hogy kölök de ti akik már 25-30-35 körül is vagytok miért nem értitek ezt ez számomra nem érthető......M Á S T A K A R.

Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Olajcsere megvolt, szűrők cserélve, műszaki-zöldkártya megvan.....Ákosék beraktak egy gyári kormányt ideiglenesen....vazze mintha buszt vezetnék :lol: :lol: de legalább látom a fordulatszámmérőt 3000 alatt is :lol:

viszont nagyon-nagyon kellene ablakemelőkapcsoló.....nem sürgős, jó lesz holnapra is :D

uhh b+ péntek óta nem ültem az autóban......dejólesett ma elhozni :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha megtennéd nagyon hálás lennék......A használtautó szöveg legyen az alap.....Úgy kellene hogy a lényeg legyen benne mert a mobile.de csak 1000 karaktert enged.......Elöre is köszi :lol:

Mindjárt csinálom. :lol:

Egyébként azért is nagyon necces dolog kint eladni ilyesmit, mert mindenhez utólag kellene összevadászni a vevőnek az öszes papírt, illetve van pár dolog, ami szerintem lehet nem is menne kint. Ilyen pl. a kipufogó.

Link to comment
Megosztás:

Mindjárt csinálom. :lol:

Egyébként azért is nagyon necces dolog kint eladni ilyesmit, mert mindenhez utólag kellene összevadászni a vevőnek az öszes papírt, illetve van pár dolog, ami szerintem lehet nem is menne kint. Ilyen pl. a kipufogó.

Az ülésen kivűl mindenhez van TÜVös papírom.....A kipufogó a legkevesebb,azt úgy se bírom már sokáig hallgatni,szóval az gyári lesz.Egy próbát megér,ingyen van :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.