Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hát ez az átmenetes egy horror lehet :shock:

lehet hogy az enyém is marad fehér max kap vmi irkafirkát az oldalára 8)

de majd elválik, van még 1-2 szín ami tetszik...

de mindenképpen fényeztetnem kell a 2 hátsó elemet a szélesítés miatt, meg a tankrohadás miatt

meg még a csomagtartóajtót is, meg az első lököst is..

már majdnem az egészet...

csak aztán idegbajt kapnék ha vki megkarcolná, meg rányitná az ajtót, meg stb...és egyébként is kint rohad az utcán télen-nyáron, ha legalább egy garázsom lenne.... :!:

úgyhogy maj elválik (az asszony tőlem ha megtudja) :roll: :) :D

Link to comment
Megosztás:

a9_12_sb.JPG

Verkaufe hier vier Borbet BS Felgen habe sie nur einen Sommer auf meinem corsa gefahren.

Die Reifen sind noch Top kaum abgefahren sind glaube ich Hankook.

Vorne 7x15 ET 35 mit 195/45 15 und hinten 8x15 ET 15 mit 195/45/15

Die rechte hintere Felge hat eine 10 cm lange Macke aber ich glaube das man die auspolieren kann kenne mich damit aber nicht so gut aus. Die andere hinten hat nur eine ganz kleine Macke ist kaum sichtbar wenn mann das eben nachpoliert ist sie neuwertig.

Die beiden vorderen sind Top in Ordnung

Gutachten liegt bei inklusive Radschrauben und Zentrierringe.

Profiltiefe Vorne 5-6 mm Hinten 8 mm

Fotos kein Problem mache morgen welche Profiltiefe messe ich auch morgen aber wie gesagt können Locker noch zwei Jahre gefahren werden denke ich.

Das übliche::

keine Garantie ich bin Privatverkäufer

Link to comment
Megosztás:

Nem mondod, hogy csak ott toporog, és nézi, ahogy imádott járgányát szerelik, és Ő nem vesz aktívan részt benne? :?:
Figyi ! Ha ott állna a kocsi mellett mióta készül, már biztos áttopogta volna magát Kínába, annyira türelmetlen :lol: :lol: :D

Nem nézi, úgysem értené, hogy mikor mi törénik, meg lever vmit, rálép dolgokra, elesik, összekeni magát, stb... :) :D :lol:

Jahh a bőrkabátjával egyszer már tisztára törölt egy hidraulikus emeletőt :D De hogy ne unatkozzanak ma én is belekadtam egy hosszabítóba, amikor eljöttem onnan :roll:

Igaz serültekről egyelőre nem adott ki senki sajtóközleményt, pedig most néztem a www.mti.hu -t :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.