Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mondjuk nem jó látni, hogy csak én örexek...a kék-fekete meg fiatalodik...nemrég amikor még az enyim volt...92-es volt...de lehet azóta, hogy jobb sora van, és felüdült... :rolleyes: ;) ;)

hamár így feljött a kék-fekete.. akkor akinek van fotoja róla az ossza meg velem.. neten fellehető nem érdekel.. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

hamár így feljött a kék-fekete.. akkor akinek van fotoja róla az ossza meg velem.. neten fellehető nem érdekel.. ;) :rolleyes: ;)

Amúgy gyűjtöd??? Mi vele a terved??? most már tényleg kiírom majd ami nekem van...bár szerintem neked sokkal több van... :lol:

A C20xe korszak is érdekel??

Link to comment
Megosztás:

Császtok opelosok ;) megjöttem én is ;) Budapest>Katowice>Varsó>Gdnansk aztán ugyan ez vissza, 3.5 nap 2600Km :rolleyes: jó volt a Gdnanski tengerpart, meg az ottani Vodka :lol:

Xray látom hívtál de telcsi itthon maradt :S

Ja 3 napja hívtalak :lol:

Link to comment
Megosztás:

b+ Laci ilyet bevenni :rolleyes: megint hamarabb járt a kezed mint az eszed :lol:

mindegy ugysemtudok felmmeni , most megyek vissza Szekszárdra a kórházba,,, viszek Ruhát ilyesmit a drágámnak! F.SZ kivan a mai nappal,.,,, szar szemét mocskos élet! ;) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.