Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A héten kétszer is csinálta az autó menet közben, hogy felvillant a motorkontroll lámpa és egy pillanatra rántott egyet az autó és kihagyott a moci. :rolleyes:

Majd meglesem az akksisarukat meg a gyújtáskábelt valamikor de kezdd nem tetszeni a dolog ;)

Lehet most vette észre, hogy másik motor van benne ;) :lol: (végülis motor-kontroll)

Link to comment
Megosztás:

A héten kétszer is csinálta az autó menet közben, hogy felvillant a motorkontroll lámpa és egy pillanatra rántott egyet az autó és kihagyott a moci. :rolleyes:

Majd meglesem az akksisarukat meg a gyújtáskábelt valamikor de kezdd nem tetszeni a dolog ;)

Szerintem mást nézz meg.... Lambda nem lehet mert azt nem azonnal hozza , lehet hogy légtömegmérő csinálta!

Link to comment
Megosztás:

Jaja az lesz az! Csakmert az még nem ment tönkre az elmúlt 2 évben és akkor lassan az a soros.

Meg amúgy a motorcserekor meg kellett volna tartanom a légtömegmérőt az ilyen esetre de persze nem lett megtartva...

Szerintem mást nézz meg.... Lambda nem lehet mert azt nem azonnal hozza , lehet hogy légtömegmérő csinálta!
Link to comment
Megosztás:

Megvan a tetősín....hétvégén ki is cserélem.Ezzel látványra ültetek még vagy 4centit biztos :rolleyes: :lol: ;)

ui:ezt lehetettlen abbahagyni.Csak akkor megy ha eladom :lol: :lol:

Én még mindíg nem értem miért kéne abbahagyni, olyan szép az az autó ;)

Ha lenne rá pénzem komolyan megvenném, hogy rossz kezekbe kerüljön és sírjál utána :D B)

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: ;) ;)

Mondjuk ez összegben nem volt vészes....3000ft volt a kettö tetődíszléc.Persze megfordult a fejemben hogy színre kellene fújni,de hamar elvetettem :lol: Még kell szereznem a tetősín lukaiba csavarokat,hogy ne ázon be,és kész......

Link to comment
Megosztás:

Röviden??? Mert qrva sok kidobott lóvé az ablakon, egy idő után használhatatlan és az autó pont elveszíti a célját...-> hogy használja az ember... ;)

Ez pont így van..ha lennének jó utak,normális emberek az országban akkor nem lenne gond,de így :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Biztos az csinálta mint aki az omegát... ;) ;) :lol: :lol:

Szerintem akad még jópár szaki, aki így kiadja a kezéből :rolleyes:

Ha meglesz a saját garázsom egyszer, és nem 3 melót nyomok, akkor majd jut időm rendbetenni

rendesen az astrát is, meg az omegát is... másra hiába is bízom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Anti csak hogy érezd a törödést :lol:

olcsi auto ez a cupra r 60e ft /db a féktárcsa és 74e ft szett a fékbetét

Mennyi is egy xe hengerfej??? Abból is megettem vagy 4-5öt...akkor nehogy már ezen akadjak fenn... :rolleyes: ;) ;)

Meg ott van az ebayon 60-ért a zsír új Brembo szett (tárcsa 323 vágott) meg a betétek..na puff... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mennyi is egy xe hengerfej??? Abból is megettem vagy 4-5öt...akkor nehogy már ezen akadjak fenn... :rolleyes: ;) ;)

Meg ott van az ebayon 60-ért a zsír új Brembo szett (tárcsa 323 vágott) meg a betétek..na puff... :lol:

a tárcsa az nem brembo nem ???

csak a betét

Link to comment
Megosztás:

Ez pont így van..ha lennének jó utak,normális emberek az országban akkor nem lenne gond,de így ;)

Hogyha ezt most eladod és veszel egy másikat, attól még ez a probléma nem oldódik meg nem?

Pont azt írtad, hogy előbb utóbb átalakítódik, mert úgysem bírod ki, akkor az "új" is előbb utóbb ilyen lesz nem? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.