Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

relatív gyorsan kénen nekem Ascona C -hez első toronymerevítő, ha esetleg valaki tud paypal-on keresztül segíteni, vagy esetleg tud olyan tuningcéget ahol esélyes h van ne tartsa magában :rolleyes: az univerzális dolgokat kerülném ;)

kösszi !

Iziiiiii,

Zolinak is van, szerintem Janinak is, Kristófnak is :lol:

Nehogymár átess a ló másik oldalára, mert ha melléfogás van, akkor nem adod el pikk-pakk a sztájlingon a cuccot ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

relatív gyorsan kénen nekem Ascona C -hez első toronymerevítő, ha esetleg valaki tud paypal-on keresztül segíteni, vagy esetleg tud olyan tuningcéget ahol esélyes h van ne tartsa magában :rolleyes: az univerzális dolgokat kerülném ;)

kösszi !

senatoros megoldás? ;)

Link to comment
Megosztás:

"Nagyon jo állapotban van,meg kímélt!!!"

Nem semmi, nem elég, hogy nagyon jó állapotba van, de kímélt is! :rolleyes:

"Az autoban közel 250ezer forint értékü zene van!!!!"

Ez a kölyök minden zenét legálisan szerez be? ;)

Borzalmas tényleg mostanában a helyesírás és a fogalmazás is. És nem csak a GSi-sek között. Agyba-főbe mindenhol csak felkiáltójel, duplázott mássalhangzók, kisbetű/nagybetű össze-vissza, idétlen elválasztások. Szörnyű.

Link to comment
Megosztás:

Borzalmas tényleg mostanában a helyesírás és a fogalmazás is. És nem csak a GSi-sek között. Agyba-főbe mindenhol csak felkiáltójel, duplázott mássalhangzók, kisbetű/nagybetű össze-vissza, idétlen elválasztások. Szörnyű.

lásd carstyling :rolleyes:

Engem kurv_ár@ zavar az, hogy nem képesek tagolni a mondatot.

Link to comment
Megosztás:

CS-t nem látom. :rolleyes: Amit linkeltek onnan cicásokat (és most az A Rekordot, ami gyönyörű) megnézem, de semmi több. Nem akarok elhülyülni. ;) De ugyanezt veszem észre mostanában játék közben is. Gyűlölök felmenni public szerverekre. Nem elég, hogy sokszor írni se tudnak, de ráadásul csak hülyeséget írnak. De ez van már mindenhol.

Link to comment
Megosztás:

A héten kétszer is csinálta az autó menet közben, hogy felvillant a motorkontroll lámpa és egy pillanatra rántott egyet az autó és kihagyott a moci. :rolleyes:

Majd meglesem az akksisarukat meg a gyújtáskábelt valamikor de kezdd nem tetszeni a dolog ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.