Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

arp fém hengerfejtömítés

hat ez hulye .... ARP böl van csavar .. meg z20let HF tömités jol osszehozta a gyerek a lényeg mindent irjunk oda amit fél füllel hallottunk :lol:

röhejes :rolleyes: B)

nagy chip

de hogy rakja bele a computerbe ha nagy bele ;)

nem tom ki ez az ember de egy f@rok az biztos ...

kit érdekel hogy a kocsit ki rakta össze .... jo legyen azt annyi ilyen hirdetést fel sem hivnék ....

Link to comment
Megosztás:

hat ez hulye .... ARP böl van csavar .. meg z20let HF tömités jol osszehozta a gyerek a lényeg mindent irjunk oda amit fél füllel hallottunk :lol:

röhejes :rolleyes: B)

de hogy rakja bele a computerbe ha nagy bele ;)

nem tom ki ez az ember de egy f@rok az biztos ...

kit érdekel hogy a kocsit ki rakta össze .... jo legyen azt annyi ilyen hirdetést fel sem hivnék ....

Jajaj igazad van Ki az a Zoli és a Muha úr :D Én nem ismerem ! Ha jó akkor ku.ra mindegy kirakta össze felőlem gipsz jakab is lehetett! ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

relatív gyorsan kénen nekem Ascona C -hez első toronymerevítő, ha esetleg valaki tud paypal-on keresztül segíteni, vagy esetleg tud olyan tuningcéget ahol esélyes h van ne tartsa magában :rolleyes: az univerzális dolgokat kerülném ;)

kösszi !

Link to comment
Megosztás:

Pesti kötsög! :P :rolleyes:

Mondom én,aki pöstre költözik vidékrű! ;)

Ahogy Gino mondaná: jók a pogramok pesten is,csak sok a kötsög! ;)

Meg nemnagyon jó a közbiztonság.... az mitjelenet?? Há kevés az ember és sok a köcsög! Amijen infláció van itt és a rosszakat el kell ítélni! :lol: :lol: :lol: B)

És egyébként J0hhny van aki csak később lessz KÖCSÖG ,,, de sajna van aki ANNAK IS SZÜLETIK! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.