Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Még jó :wink: Szomorú is lennék ha mindenki ugyanazt szeretné és tenné. Nekem az elképzeléseimbe bőven belefér, sőt ha közelebb kerülök majd a véglegeshez nincs kizárva, hogy még jól is fog rajta mutatni!

Majd kiderül 8)

Ttony: duen.hu és apronet.hu - jármű alkatrész, min2 helyen láttam,h árulnak elsőt-hátsót :wink:

Link to comment
Megosztás:

hát Teh?

micsinálsz itt haver :?:  

ezer éve nem láttalak :)  

utoljára mikor Csabit kiborítottátok :D  

taliztam a vasaddal az új tulaj nagyban villogot rám ezerrel :lol:  

de még mindig kap 2-3 autót 100m-en :lol:

Itthon uncsizok és gondolokdok hogy beleszáljak ujra egy GSI be vagy ne.))mert márt nem nagyon irom auto nélkül..

Meg olvasgatom ezt a forumot egész jó...

Asc hallom bmw-s lett milyett vett..

Neked mükődik a dzsieszáj?

Link to comment
Megosztás:

Csabee 318at vett, de nagyon komoly a gép...

Iszonyat neki is most állt össze a vas kb fél óra és itten van nálam.

autószerelős sztorizgatós hülyülös este lesz, de ezt gondolom neked nem kell bemutatnom :)

Pont akartam kérdezni,h miva a bömös projekteddel... van most c20let blokkos gsi ha gondolod ülj bele, nem hiszem,h ne fosnál be :D

Link to comment
Megosztás:

Csabee 318at vett, de nagyon komoly a gép...

Iszonyat neki is most állt össze a vas kb fél óra és itten van nálam.

autószerelős sztorizgatós hülyülös este lesz, de ezt gondolom neked nem kell bemutatnom :)  

Pont akartam kérdezni,h miva a bömös projekteddel... van most c20let blokkos gsi ha gondolod ülj bele, nem hiszem,h ne fosnál be :D

Mennyibe kerül? a piros a hasznaltauton?az már fel akartam hivni,de gyanus hogy eladja a srác mikor költöttrá ezerel nem:??,

Link to comment
Megosztás:

nem a pirosat dehogy :wink:  

az nagyon szép bringa, de 1 e30asért nem tuom mikor adnék 1 misit, hiába tipptopp, akkor inkább e36 :wink:  

miért nem szerzel gsit?

Szerintem félre értettük egymást

én a Turbos Gsi-re irtam hogy ami a hasznaltauton van fent ár nélkül arra gondoltam,hogy mennyi lehet?

Asc e30 vagy e 21?

Link to comment
Megosztás:

Látod Ádám leoltanak itt minket pikk pukk a fórum éber örei :)  

Csabi e30

:wink:  

ON

a piros gsit pedig ismernie kell jópár embernek, mert díjat is nyert, ha jól tudom!

Nem baj ez a dolga, hogy vigyázon a rendre, na akkor hétvégén fel hivom kiváncsi vagyok mennyibe fájna,de tényleg érdekes hogy halálos gsi fan a srác és eladja...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.