Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na ezt nemtudttam hogy duplán számolják! Ez bizonyos helyeken szarul jöhet ki mint pl átírás ! Biztosítás! :rolleyes:

Mikor faterom megvette anno,akkor 2600ccm után kellett fizetni minden kötelező dolgot.De a mazda hungary beperelte az illetékes hatóságot és megnyerték a pert,így vissza adtak minden többletkölcséget.Viszont gyorsulási versenyeken,vagy akármilyen autós versenyen 2600ccm-nek számít.....

Link to comment
Megosztás:

Mikor faterom megvette anno,akkor 2600ccm után kellett fizetni minden kötelező dolgot.De a mazda hungary beperelte az illetékes hatóságot és megnyerték a pert,így vissza adtak minden többletkölcséget.Viszont gyorsulási versenyeken,vagy akármilyen autós versenyen 2600ccm-nek számít.....

A gyorsulás az másdolog , de ami péz abban gerinctelenség lenne!

Link to comment
Megosztás:

Mikor faterom megvette anno,akkor 2600ccm után kellett fizetni minden kötelező dolgot.De a mazda hungary beperelte az illetékes hatóságot és megnyerték a pert,így vissza adtak minden többletkölcséget.Viszont gyorsulási versenyeken,vagy akármilyen autós versenyen 2600ccm-nek számít.....

Sok-sok éve még arról ment a vita indexes dragracing fórumon (akik ma húzónevek gyorsulásban azoközül sok ott kezdte), hogy 1.7-el elég lesz e a Wankelekt számolni...mert külföldön is annyival számolnak/számoltak

Link to comment
Megosztás:

Na ilyenet rendelek valakinek tapasztalat?! ;)

Ez Brembo Max Akar lenni? Mert akkor egyenlőre ugyan rövid távú tapasztalat van.

1-2 fékezés elég jónak tűnik.. de aztán valahogy nem az igazi.. lehet még össze kell kopnia....

Szal egyenlőre még nem vagyok elájúlva tőle...

Amúgy mennyi az annyi? bolti ára 14 rugó /darab körül van...én 10ért vettem ! :lol:

Amúgy meg: Fék Cuccok

Első fék csere

Hátsó fék csere

Kéken ilyen volt másfél évig, fehéren most gyári tárcsa van ;)

De mekkkooooraaaa? :rolleyes:

Most mit röhögsz???????6.4 a 0-100 :lol: mutass még egy 1.3as mocit ami szívó és tudja ezt :lol:

Csak kell hozzá olyan söför, aki tudja is kezelni a kocsit.. különben a 231lovas sincs sehol...(anno beszéltünk róla, hogy megvertem.. igaz, ha jól emlékszem csak kb kocsihosszal...

Link to comment
Megosztás:

Igen valami porkidobós kellene , és szemtelenül olcsó árat mondott a barátom aki hozná 2 tárcsa + brembo betét 1 pár ocsóóó huf! :rolleyes:

Azért vigyázz a szemtelenül olcsó árral, mert ebből lehet hamisítottat is kapni ;)

Ha 10 alatt van /db, akkor kezdj el aggódni ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez Brembo Max Akar lenni? Mert akkor egyenlőre ugyan rövid távú tapasztalat van.

1-2 fékezés elég jónak tűnik.. de aztán valahogy nem az igazi.. lehet még össze kell kopnia....

Szal egyenlőre még nem vagyok elájúlva tőle...

Amúgy mennyi az annyi? bolti ára 14 rugó /darab körül van...én 10ért vettem ! :rolleyes:

Nos igen ocsón lenne brembó fékpofikkal együtt kompletten! ;) de nem akarom reklámozni egyenlőre! ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért vigyázz a szemtelenül olcsó árral, mert ebből lehet hamisítottat is kapni ;)

Ha 10 alatt van /db, akkor kezdj el aggódni :rolleyes:

A baráttomal egy padban ültünk a sulikban illetve kb 20 éve ismerjük egymást nemhiszem hogy ajánlana olyat ami sz@r lenne de nem utolsó szempont amit mondasz végül is a nagyker beszer ár amiért én megkapom ezen senkinek semmi haszna legalább is neki nincs! ;)

Link to comment
Megosztás:

Valahol neten egyszer láttam róla egy leírást, hogy mik a különbségek, de meg nem mondom most, hogy hol :rolleyes:

Ha jóltudom európa szinten nem is sok cég gyárt féktárcsát,,, asszem 3 ,,,, itt az ár ugymegy hogy melyik hogy szerepel a teszten és annak megfelelően osztályozzák és árazzák! De ez nemtuti hogy ígyvan ;)

Link to comment
Megosztás:

A baráttomal egy padban ültünk a sulikban illetve kb 20 éve ismerjük egymást nemhiszem hogy ajánlana olyat ami sz@r lenne de nem utolsó szempont amit mondasz végül is a nagyker beszer ár amiért én megkapom ezen senkinek semmi haszna legalább is neki nincs! :rolleyes:

Nem mondtam hogy biztos hamisítottat kapsz, csak szóltam, hogy létezik olyan. Mondjuk ő tuti

biztos a forrásában? ;) Neten majd keress rá, hátha megtalálod azt a leírást! Egy dolog rémlik

belőle, hogy a tárcsa oldalán (külső élén, ahol a bordák végződnek) bele kell legyen nyomatva egy brembo felirat.

Link to comment
Megosztás:

Nem mondtam hogy biztos hamisítottat kapsz, csak szóltam, hogy létezik olyan. Mondjuk ő tuti

biztos a forrásában? :rolleyes: Neten majd keress rá, hátha megtalálod azt a leírást! Egy dolog rémlik

belőle, hogy a tárcsa oldalán (külső élén, ahol a bordák végződnek) bele kell legyen nyomatva egy brembo felirat.

Szerintem jó forrása van de amit mondtál megkérdezem tőle.... Eddíg amiket hozott nekem alkatrészeket Pl Hondához gyáriakat vagy épp gyári utángyártottat mind megfelelő minőégű volt tényleg egyszersem mondott olyat ami nem úgy volt ha még is szart kapnék akkor sajna őt is átvágták, no psze ez benne vana pakliban! ;)

Link to comment
Megosztás:

Én megyek, irtam is neked szarvajlingon, hogy waddafakk lesz? ;)

Ha szombaton mennétek ne tervezzetek túl korán indulást ;)

Hát nem megyünk korán csak 9re mert hidd el aha később mész sokmindenről lemaradhatsz, nem lesz tuti parkolóhely az autónak és sportautó vezetésre is feliratkoztam de ahhoz 9től lehet regelni és nem szeretném azt mint tavaly hogy délután 5re kaptam időpontot és éppenhogy befértem az időbe, de a végén mégsem tudtam már mer sokan regeltek előttem. 8.30kor indulunk tőlünk. Diny is addigra jön hozzánk elméletileg. Anti ha jönnél dobj át egy kavicson papírt hogy akko reggel tali :rolleyes:

Ja és milyen géped van Acer Travelmate valami7megmittudomén?

Link to comment
Megosztás:

Hát nem megyünk korán csak 9re mert hidd el aha később mész sokmindenről lemaradhatsz, nem lesz tuti parkolóhely az autónak és sportautó vezetésre is feliratkoztam de ahhoz 9től lehet regelni és nem szeretném azt mint tavaly hogy délután 5re kaptam időpontot és éppenhogy befértem az időbe, de a végén mégsem tudtam már mer sokan regeltek előttem. 8.30kor indulunk tőlünk. Diny is addigra jön hozzánk elméletileg. Anti ha jönnél dobj át egy kavicson papírt hogy akko reggel tali :rolleyes:

OK, értem lehet, hogy igazad van. De melyik nap? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.