Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha lenne annyi lekvárod ne mond hogy az evo-t választanád? ;)

Ha lenne annyi lekvárom, akkor már vonulnék ki a földmunkagépekkel a telekre, oszt kezdődne az építkezés :rolleyes:

Amúgy sosem vennék autót 22 misiért. Ha már nagyon nem tudnám hova tenni a pénzt, akkor is élményautónak

inkább vennék egy használt EVO-t 7-8m-ért ;) Ahhoz legalább dögivel van gyári és tuning cucc is, nem aranyárban :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha lenne annyi lekvárom, akkor már vonulnék ki a földmunkagépekkel a telekre, oszt kezdődne az építkezés :rolleyes:

Amúgy sosem vennék autót 22 misiért. Ha már nagyon nem tudnám hova tenni a pénzt, akkor is élményautónak

inkább vennék egy használt EVO-t 7-8m-ért ;) Ahhoz legalább dögivel van gyári és tuning cucc is, nem aranyárban ;)

22millát én sem adnék autóért de mint írtam az usa-ban 11milla és plussz 10ezer dollárért itthon is van meg vezetheted is legálisan úgy hogy a rendőr sem tud belekötni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha lenne annyi lekvárom, akkor már vonulnék ki a földmunkagépekkel a telekre, oszt kezdődne az építkezés :rolleyes:

Amúgy sosem vennék autót 22 misiért. Ha már nagyon nem tudnám hova tenni a pénzt, akkor is élményautónak

inkább vennék egy használt EVO-t 7-8m-ért :lol: Ahhoz legalább dögivel van gyári és tuning cucc is, nem aranyárban :lol:

használt g35 még itthon is 7-9m...és ugye ezt nem EVO szinten használták ;)

tuning cucc is van hozzá dögivel, usa-bol annyit és olyat rendelsz amit nem szégyelsz ;)

és melyik a különlegesebb? mondom ezt annka ellenére, hogy nagyon tetszik az EVO

Link to comment
Megosztás:

használt g35 még itthon is 7-9m...és ugye ezt nem EVO szinten használták ;)

tuning cucc is van hozzá dögivel, usa-bol annyit és olyat rendelsz amit nem szégyelsz ;)

és melyik a különlegesebb? mondom ezt annka ellenére, hogy nagyon tetszik az EVO

2006-os g35öt veszel kint 25000$-ért,2004-est 18ért. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

és melyik a különlegesebb? mondom ezt annka ellenére, hogy nagyon tetszik az EVO

én sosem arra vágytam, hogy nekem olyan legyen, ami a többieknek biztos nincs ;)

az élmény nekem egy EVO-ban is ott van a szeren, szerintem abból sokkal komolyabb

élményautót lehet könnyebben és olcsóbban varázsolni, mint a fent emlegetett példányból :rolleyes:

és annál nem kell hónapokat várni egy-egy alkatrészre, ha megáll véletlen az autó ;)

Link to comment
Megosztás:

bemész az EVO boltba leveszed a polcról és zsebből fizeted? :rolleyes:

Ennél sokkal egyszerűbb ;)

Rakásig vannak műhelyek EVO cuccokkal, rengeteg alkatrészt hordanak be hozzájuk

konténerben olcsósítva. :lol: Meglepődnél, némelyik dolog milyen olcsó hozzá... komplett motort

kapsz turbóval faládában gyárból 1 misiért... "csattogós" váltót 800-ért... szóval a beszerzés

egyszerű és biztosított azonnal, az árak a technikához képest nem magasak.

Sőt, ezekhez értő szerelőket is találsz sokat, nem kóklereket, akik még mondjuk nem is hallottak

az osztómű hézagolásról :lol: Forogtam ebben a világban kicsit már, nekem tetszett, amit itt

tapasztaltam :lol: Persze zsé kell hozzá, mert nem hétköznapi autókról beszélünk, nem hétköznapi

teljesítményekről... de még mindig fényévekkel realizálhatóbb, mint a 35-ösök ;)

Link to comment
Megosztás:

Nincs kizárva,de ha már Ákos is azt mondja hogy esélytelen jó állapotú megkiméltet venni akkor lehet inkább felejtős......Mondeoból sokkal több van így nagyobb a választék......De mivel az autó még megvan és senki se hívott még ráérek bőven ezen gondolkodni........

Link to comment
Megosztás:

Nincs kizárva,de ha már Ákos is azt mondja hogy esélytelen jó állapotú megkiméltet venni akkor lehet inkább felejtős......Mondeoból sokkal több van így nagyobb a választék......De mivel az autó még megvan és senki se hívott még ráérek bőven ezen gondolkodni........

addig azon tanakodj, hogy hogyan bizonyitod be h 8 literrel el lehet vele közlekedni... ;) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ez is Opel, csak csúnyább, nem? Bár melyik új Opel szép? (Költői kérdés, biztos létezik olyan emberi lény, akinek valamelyik tetszik...)

A padlólemez szegről végről GM,de ha ültél már saab-ban,van fogalamad arról,hogyan is néz ki magának a vezetőnek tervezett belsőtér és nem olyan fostaliga,mint az új opelekben.

Link to comment
Megosztás:

A padlólemez szegről végről GM,de ha ültél már saab-ban,van fogalamad arról,hogyan is néz ki magának a vezetőnek tervezett belsőtér és nem olyan fostaliga,mint az új opelekben.

A Saab sztem egy igen jó autó bár a régebbi tipusok nem mondhatóak formásnak de az újak sztem nagyon ottvannak sportos és elegáns a belsőtérről meg ne is beszéljünk az a régebbiaknél is szépen kivan dolgozva egyik barátomnak van egy 8-9 éves veszett kényelmes és belül is igényes! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.