Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát nem csúnya...de nem vágtam hanyatt magam egyiktől sem...egyedül a navi része tetszik...azt kész...mondjuk nem is az enyim lesz... ;) ;)

Nekem teccenek ezek az autók csak nem kombi kivitelben , Haragos Sanyibának van itt pakson egy RS az piszok jól megy! Meg szép is! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

na meg az ascona cabrio :lol:

jó helyre add el a sárgát, nagyon sajnálnám ha valami baromhoz menne :rolleyes:

Majd megveszi valami sutyerák azt 2 hétmulva jólmeggyűri! Nesze neked Caravan! ;) Én sajnálom nagyon azt az autót pedíg nem is az enyém! De Csak tudja mire van inkább szügsége! ;)

Link to comment
Megosztás:

Majd megveszi valami sutyerák azt 2 hétmulva jólmeggyűri! Nesze neked Caravan! :rolleyes: Én sajnálom nagyon azt az autót pedíg nem is az enyém! De Csak tudja mire van inkább szügsége! ;)

Azért szerintem kevés olyan"sutyerák" van aki kirak 1.5milkét készpénzben egy 95ös autóra :lol: Mivel hitelt erre nem nagyon lehet felvenni...... ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért szerintem kevés olyan"sutyerák" van aki kirak 1.5milkét készpénzben egy 95ös autóra ;) Mivel hitelt erre nem nagyon lehet felvenni...... :rolleyes:

12 éves korig hiteleznek ha jóltudom, és hidd el lessz aki megfizeti az árárt ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért szerintem kevés olyan"sutyerák" van aki kirak 1.5milkét készpénzben egy 95ös autóra ;) Mivel hitelt erre nem nagyon lehet felvenni...... :rolleyes:

nem is az ár miatt nem rakják le hanem azért mert caravan sztem...de nem tartom irreálisnak az árat.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem semmi:

"Felborult az NNYI Subaruja a Rákóczi úton

Balesetet szenvedett a Nemzeti Nyomozó Iroda Subaruja a kedd délutáni csúcsforgalomban a Rákóczi úton. Az autóban ülő három ember könnyebben megsérült.

Felborult egy nagy sebességgel haladó Subaru kedden délután a Rákóczi úton az Uránia mozi és a Vas utca közötti szakaszon. Az autó letarolt egy ott parkoló motort, kidöntött egy fát, ami megrongált egy parkoló autót. Az autó mindössze húsz méterre állt meg egy forgalmas buszmegállótól, ahol éppen bent állt egy busz.

Egy szemtanú az Indexnek elmondta: a baleset után a Subaru csomagtartójából fegyvereket pakoltak át egy hirtelen odaparkoló másik autóba, a balesetet szenvedett autó rendszámát pedig a rendőrök kiérkezése előtt leszerelték. (A másik rendszám az ütközéstől leesett.)

A szemtanú szerint száz méteres féknyom maradt az autó után, vagyis a megengedett sebességnél jóval többel kellett haladniuk. Megkülönböztető jelzést az autó nem használt.

Miután kiszálltak az autóból trágárul zavarták el a kocsi közeléből az embereket. A kiérkező tűzoltókkal még egyszer átnéztették a totálkárosra tört autót, hogy nem maradtak-e fegyverek benne.

A Nemzeti Nyomozó Iroda (NNYI) késő esti közleménye szerint munkatársaik szolgálat teljesítése közben szenvedtek balesetet, a gépkocsiban utazó három rendőr könnyebben megsérült, őket megfigyelésre a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították.

A kiérkező kollégáik vették át a sérültek fegyvereit, valamint, szól a közlemény, a járókelők között kerestek szemtanúkat. A baleset körülményeinek tisztázását a Budapesti Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Főosztályának munkatársai megkezdték. "

1190_53187.jpg

1190_54768.jpg

Link to comment
Megosztás:

Amióta BMW van azóta az első mp-től kezdve csak indexelni kell és beengednek bármilyen szituban. A GSi-vel nem volt ez így itthon. Bárhonnan ki tudok kanyarodni bármekkora kocsisor jön mert a 3. autó villog és lassít, hogy menjek. Ráadásul amióta le van ültetve és rajta van a szekér kerék azóta sem változott. Persze vannnak szántóvetők akik nem tudják hol a helyük de ezek nagy része gyerek még vagy tényleg földműves. :rolleyes:

Kerülnél csak elém! ;)

Ebben az életben be nem engednélek fain csávó! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.