Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hajtasz a veteránbiztire miiiiiii... ;) ;) :lol:

Az még azért messze van B) Addigra már nem is lehet majd benyát kapni :lol:

Kicsit félre értettél......egy szóval nem mondtam hogy az omega jobb autó mint az astra :D

Pedig sokkal jobban érzem magam benne, mint annó az astrával a közúton :rolleyes:

Két külön kategória, ez igaz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pedig sokkal jobban érzem magam benne, mint annó az astrával a közúton :rolleyes:

Két külön kategória, ez igaz ;)

A tied szinte gyári Én erre gondoltam..Én pl nem éreztem magam sose jól egy omegában sem....Nekem nem tetszik és ennyi......

Link to comment
Megosztás:

A tied szinte gyári Én erre gondoltam..Én pl nem éreztem magam sose jól egy omegában sem....Nekem nem tetszik és ennyi......

Először nekem sem tetszett amúgy ;)

Most már tetszik, főleg ha az első lökös is rendesen a helyére kerül majd ;)

De tény, hogy pl bemenni vele a városba, vagy autópályázni, sokkal kellemesebb élmény, mint az astrával

volt, még amikor gyári vagy ahhoz közeli állapotban volt :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Igazad van, ami nem megy azt nem kell erőltetni

:rolleyes: ;) ;) A PHP-ban jobban otthon vagyok! :lol: Nem tényleg töröltem de nem azért , hanem mert kelett a hely azon a meghajtón,,,, meg sokat PHP-zok mostanság és időm sincs meg kedvem se a sok PRO-val viaskodni B) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem csúnya...de nem vágtam hanyatt magam egyiktől sem...egyedül a navi része tetszik...azt kész...mondjuk nem is az enyim lesz... ;) :lol:

Akkor legalább kvitek vagyunk,mert nekem meg a seat nemtetszik...... :lol: :lol: ;) Amitől hanyat vágnám magam az egy új 5ös bmw :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.