Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na ma tartottam egy 2 -es szemlét aknán! ;) Csilingelő hang=lambda belsejében "elszabadult" valami! Lambda szenzor levág, csati lehúz lambda vissza (csere)

Kipuf csavarok lazák illesztésnél enyhén elvoltak csúszva minden rögzítés átniztem ami olyan volt húztam rajta.... halálcsendben lett nincs rezonancia!;)

É.Szíjak le hidraulika sziv. tökéletes csendes mintha új lenne! Generátor szegénykém csapágyas simán megforgattam kézzel és morgó hangja van valamit a szíj csiga kacska szal az generál! De most nagyon szép hangja van! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Sima F-astra, és a gsi lengők méretre ugyanazok?

Mert összefutottam anno egy sráccal, aki kiárúlta a kocsiját. És valami 25-30 pénzért hozzámdobná az FK (nem tom milyen, majd még rákérdeznék, már ha megvan neki, és érdemes) Szal FK lengő-rugó szettet. (6-4 ültetés) ez gondolom a sima astrához képest, tehát valahol ott lehet mint a gyári gsi kb. nem?

Elvileg 1 éves lehet max a cucc,nem sok kilóméterrel. Megnyomogatta ott elöttem a vasat,tényleg elég stabilnak tűnt. (az én hajókázásomhoz képest ultrakeménynek :rolleyes: )

Érdemes ezért esetleg ennyit kiadni, vagy gyűjtögessek 4x ennyit az állíthatós Sárga Koni szetre? :leborulós:

Vagy bé se megy?!

van még a srácnak első-hátsó toronymerevítője, szintén FK ha minden igaz.. első szemre ha nem a tűzfal felé rakjuk a kerülőt talán felmegy.. ha hátúl menne, akkor tuti nem.. (a kettőre is elég jó árat mondott.. még érdekelne is..)

Van még neki "oz superleggera 16" " erre egy 100ast mondott.. nem tom gumival, vagy nélküle... de ez nekem nem kell, bár nem néz ki rosszúl, csak épp ennyi zsuga a földön nincs ;) ;)

De legjobban ez tetszett a levelében: "..csörögj a részletekről az ár mindig változik"

Link to comment
Megosztás:

Megjöttem a balcsiról...juhé :/

235 km/h =

DSC01026_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC01025_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

örülök hogy jól megy a moci de azért ez most nem jött jól :rolleyes:

egyszerűen lerepült...nem tudtunk vissza menni érte...

amúgy nem állatkodtam sem oda sem visszafele ... 6.4 lett a fogyasztásom...

ha bárki tud szárnyat akkor légyszíves szóljon...Dinit nem értem el a 7végén...

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Sima F-astra, és a gsi lengők méretre ugyanazok?

Mert összefutottam anno egy sráccal, aki kiárúlta a kocsiját. És valami 25-30 pénzért hozzámdobná az FK (nem tom milyen, majd még rákérdeznék, már ha megvan neki, és érdemes) Szal FK lengő-rugó szettet. (6-4 ültetés) ez gondolom a sima astrához képest, tehát valahol ott lehet mint a gyári gsi kb. nem?

Elvileg 1 éves lehet max a cucc,nem sok kilóméterrel. Megnyomogatta ott elöttem a vasat,tényleg elég stabilnak tűnt. (az én hajókázásomhoz képest ultrakeménynek :rolleyes: )

Érdemes ezért esetleg ennyit kiadni, vagy gyűjtögessek 4x ennyit az állíthatós Sárga Koni szetre? :leborulós:

Vagy bé se megy?!

van még a srácnak első-hátsó toronymerevítője, szintén FK ha minden igaz.. első szemre ha nem a tűzfal felé rakjuk a kerülőt talán felmegy.. ha hátúl menne, akkor tuti nem.. (a kettőre is elég jó árat mondott.. még érdekelne is..)

Van még neki "oz superleggera 16" " erre egy 100ast mondott.. nem tom gumival, vagy nélküle... de ez nekem nem kell, bár nem néz ki rosszúl, csak épp ennyi zsuga a földön nincs ;) ;)

De legjobban ez tetszett a levelében: "..csörögj a részletekről az ár mindig változik"

Én úgy gondolnám, hogy a lengőkarok ugyankkorák.

Azt hogy érted, hogy be sem megy ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Óra szerint 235... egyántalán nem kizárt hogy ez 220 volt a valóságban.ez stimmel is, de hogy mitől repült le azt nemtudom ;)

de drága móka lesz :lol: :rolleyes:

Egyezzünk ki 220-ban... :lol: :lol: de mitől repült le??? Leszedni is alig lehet... ;)
Link to comment
Megosztás:

Anti!

A fóti srác, aki neked berakta a C-be az XE-t, ugy hallom most megint épít egyet utcára. Szerinted mennyi az esélye, hogy elvállalna egy hasonló átépítést ? Mondjuk abba NE menne, de nem sok különbség van szerintem. A szerelö-haverom akivel csináltam volna szereti nem felvenni a telefont, és nincs kedvem megbízhatatlan emberrel belefognom egy ilyen munkába. Meg a fóti srác legalább már tudja, gondolom, hogy mi merre.

Szóval a kérdés, hogy vállalna vajon még egyet ?

Link to comment
Megosztás:

Anti!

A fóti srác, aki neked berakta a C-be az XE-t, ugy hallom most megint épít egyet utcára. Szerinted mennyi az esélye, hogy elvállalna egy hasonló átépítést ? Mondjuk abba NE menne, de nem sok különbség van szerintem. A szerelö-haverom akivel csináltam volna szereti nem felvenni a telefont, és nincs kedvem megbízhatatlan emberrel belefognom egy ilyen munkába. Meg a fóti srác legalább már tudja, gondolom, hogy mi merre.

Szóval a kérdés, hogy vállalna vajon még egyet ?

Szépen alakul, amit Anti kicsit darabossá tett :rolleyes:

Holnap megyek hozzá, ha gondolod megkérdezhetem ;)

Link to comment
Megosztás:

Holnap megyek hozzá, ha gondolod megkérdezhetem ;)

Az nagyon jó lenne, ha meg tudnád említeni neki a dolgot. Hálás lennék érte.

Egyébként nekem nem gyorsulásra kéne, bőven elég ha benne van és ketyeg. Asszem úgy sem lesz lassú .. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Igyekszem nem elfelejteni ;)

Mikor szeretnéd kezdeni a dolgot ?

legszivesebben most ... :rolleyes:

de amúgy tényleg a lehető leghamarabb, mert igy is már bűntudatom van, hogy csak áll. Mondjuk már szétszedtük .. :lol:

Szóval nyugodtam mondhatod neki, hogy megalkudunk, és viszem azonnal ... ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.