Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hogy tetted amúgy bele?Na úgy vedd ki is.

Még nem kellett izzót cserélnem a lámpámban, csak a múltkor amikor próbáltuk átLEDezni mondom kíváncsiságból kiszedem... Hát nemjött össze...

Majd akkor tágítok egy kicsit a lyukán... Úgyis nemsoká megy bele a kszenon... ;) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Csabi kicsit nem értem amiket írsz. Aszondod nincs Csergőben de Vktr meg aszondja van.

Maradjunk annyiban hogy akivel én beszéltem a csergőben, valószínű nincs olyan, és annyi kapcsolata mint Viktornak (gondolom)

Aszondod kell INA tőke (de mér pont az nemtom)

Azt mondják az a gyári, és az a jó

és aztán meg hogy attól félsz ráköltöd a motor árát tőkékre és lehet nem is az a baja. Hogy is van ez?

Csak annyi hogy félek egy picit, hogy megveszem, és ugyanúgy csattogni fog, és akkor kidobott pénz

Link to comment
Megosztás:

Kell? Rendeljem? Intézzem? ;) :lol: :lol:

Na várj még : :lol: ma van a lányom szülinapja, és hát kicsit drágább lett mint gondoltam ;) lényeg hogy van, és tudsz, szóval 1-2 hetet tolom a dolgot, hacsak nem bedöglik a mosógép addigra B) már jelezte Regina hogy haldoklik :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Trafi infónk van valami az m7ről ? ma mennék :rolleyes:

Kérd meg Istvánt szóljon ha lát valamit, ők már elindultak.

M1-M7 közös szakaszon 100km/h-t érdemes betartani.

Én is megyek lassan csak a másik partra. És akkor ezúton jelezném a kedves érdekelteknek hogy nem leszek két hétig.

Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

M1-M7 közös szakaszon 100km/h-t érdemes betartani.

Én egy kicsit megeresztettem kedden az m3-ason egy accord után és rájöttem hogy ezzel a kis kerékkel kurv@ra nem megy végre. :rolleyes:

Ja és mocskos sokat csal az órám.Mikor 150et mutat csak 130al megyek.Amikor 130at akkor 113al.

Link to comment
Megosztás:

Okéj, az lesz.

Have fun :rolleyes:

Kérd meg Istvánt szóljon ha lát valamit, ők már elindultak.

M1-M7 közös szakaszon 100km/h-t érdemes betartani.

Én is megyek lassan csak a másik partra. És akkor ezúton jelezném a kedves érdekelteknek hogy nem leszek két hétig.

Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

Trafi infónk van valami az m7ről ? ma mennék :rolleyes:

M1-M7 kivezető 100, aztán még veszélyes helyek szoktak lenni Fehérvár környékén, ahol elég

sűrűn lehet találkozni háromlábúval és mozgótrafival is ;) Meg aztán vigyázni, mert dugig van ilyenkor

az autópálya, sok a baleset!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.