Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Zsoltee!

Megkérdeztem a rendszámtábla megvilágítót és már csak gyáriban tudnak hozni,az árát meg nem írom la csak ha megkapaszkodtál :lol:

Én tuti hogy lényegesen olcsóbban vettem még anno és utángyártott volt de most azt mondták hogy már csak "sima" f astrához létezik a nem gyári náluk.

Sorry :lol:

Hmm... Akkor úgynézki olcsóbban kijövök műanyagosmunkával + valami más autónak a rendszámtábla világításával... és akkor még egyedi is lesz... :rolleyes:

Azért köszönöm szépen Viktor. B)

A Te autód is odab.szós... ;) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valami 7K/db, nem?

4500/db de az is rohadtul sok érte

Hmm... Akkor úgynézki olcsóbban kijövök műanyagosmunkával + valami más autónak a rendszámtábla világításával... és akkor még egyedi is lesz... ;)

Azért köszönöm szépen Viktor. :lol:

A Te autód is odab.szós... ;) :lol: :lol:

Nincs mit B) Az enyém viszonylag egyszerű a maga módján de azért köszi :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha már a lámpáknál tartunk... Azt mondja meg nekem valaki hogy az FK Angelből hogy lehet kiszedni a tompított égőt? ;)

Me én ahogy próbáltam a múltkor nem fér ki a lyukon... :rolleyes: Vagy én csinálok valamit rosszul... mondjuk ez 99% de nem értem hogy mégis hogy kéne neki kijönni... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha már a lámpáknál tartunk... Azt mondja meg nekem valaki hogy az FK Angelből hogy lehet kiszedni a tompított égőt? ;)

Me én ahogy próbáltam a múltkor nem fér ki a lyukon... :rolleyes: Vagy én csinálok valamit rosszul... mondjuk ez 99% de nem értem hogy mégis hogy kéne neki kijönni... ;)

9468_hammer_mascot_cartoon_character_duck_hunting_standing_with_a_rifle_and_duck.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ha már a lámpáknál tartunk... Azt mondja meg nekem valaki hogy az FK Angelből hogy lehet kiszedni a tompított égőt? ;)

Me én ahogy próbáltam a múltkor nem fér ki a lyukon... :rolleyes: Vagy én csinálok valamit rosszul... mondjuk ez 99% de nem értem hogy mégis hogy kéne neki kijönni... ;)

Igen, kicsit erőltetni kell, vagy csavarhúzóval óvatosan tágítani a lyukon :lol:

Madeinchina minőség, ne várj tőle sokat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, kicsit erőltetni kell, vagy csavarhúzóval óvatosan tágítani a lyukon ;)

Madeinchina minőség, ne várj tőle sokat :rolleyes:

Kicsit? Azon kívül hogy kiakasztom a rögzítő cuccát meg sem mozdul... van egy lemez amihez hozzá van fogatva az égő, ami kiáll a foncsorból... azt kéne sztem valahogy kiszedni az égővel együtt... de az sem jön ki. Feszegetni meg nem akartam me mondom ha eltöröm a foncsort szarabbul járok... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha már a lámpáknál tartunk... Azt mondja meg nekem valaki hogy az FK Angelből hogy lehet kiszedni a tompított égőt? ;)

Me én ahogy próbáltam a múltkor nem fér ki a lyukon... :rolleyes: Vagy én csinálok valamit rosszul... mondjuk ez 99% de nem értem hogy mégis hogy kéne neki kijönni... ;)

Tudom miről beszélsz :lol: Azt csak úgy lehet kivenni ahogy Gabi is mondta...kicsit feszgetni kell.Hogy tetted amúgy bele?Na úgy vedd ki is.Én is úgy cseréltem a jó multkorában hogy próbáltam a lemezen hajlítani.Amúgy volt olyan izzó ami tök lazán belement és volt a nagyfejű voltozat ami nem akart.Ja és nekem a lámpát is ki kell venni a szereléshez :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kicsit? Azon kívül hogy kiakasztom a rögzítő cuccát meg sem mozdul... van egy lemez amihez hozzá van fogatva az égő, ami kiáll a foncsorból... azt kéne sztem valahogy kiszedni az égővel együtt... de az sem jön ki. Feszegetni meg nem akartam me mondom ha eltöröm a foncsort szarabbul járok... :lol:

Pedig az a baja, hogy kisebb a lyuk, mint az égő ;) De kicsit meg kell feszegetni csavarhúzóval a lyuk peremét, és akkor

már kifér ;) Szűzlány effekt... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kicsit? Azon kívül hogy kiakasztom a rögzítő cuccát meg sem mozdul... van egy lemez amihez hozzá van fogatva az égő, ami kiáll a foncsorból... azt kéne sztem valahogy kiszedni az égővel együtt... de az sem jön ki. Feszegetni meg nem akartam me mondom ha eltöröm a foncsort szarabbul járok... :rolleyes:

Csak az ego jon ki a lemez nem a lyuk kicsi de ki jon rajta ! Nekem mindig tonkre is ment kiszedesnel az izzo! Ezutan en kitagitotatm reszelovel ! Xenon izzonal mar be sem fer ot t drasztikusan ki kell reszelni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.