Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gondolom ez tegnap délután öt és hat óra közt volt :rolleyes:

nem

amikor irtam mert akkor jöttem épp haza a melobol ... :lol:

5kor max a villamossinen ;)

bar az sem all tul tavol tölem :lol: ;)

volt mar rá példa du 5 kor haza kellett mennem és épp elötte ment tökre a venti a kocsiba a dugo felejtös volt igy hazaig villamost jatszottam

Link to comment
Megosztás:

döcögtem most 1 kor hazafele mondom magamba ha már a wastegate bele raktam az 1,5baros rugot nézzük meg milyen e keverék ilyen nyomasnal ... meglepödtem ph3,5 ös chippel 0,80 as lamba .. kiválo ...az EGT sem volt 950foknal több és ekkor eszméltem fel hogy mostmar lassitani is kénne mert gaz lessz ugyanis ... a kika utani villamosmegallonal elkezdtem nyomni ... a hungarián és a kövi villamos megallonal már 215 volt mikor rá pillantottam a kmorára ... na bazzeg :rolleyes: mi lenne ha a program hozza is lenne irva a motorhoz ;)

nem adom el a kocsit megy amig megy de ez az érzés megfizethetetlen B)

nem tudnék ilyen autot megfizetni ami csak a közelében van ennek ahogy megy :lol:

Nem hiába van 1-2 holland kollegának is picit átépített gsi-je. ;) Biztos nagyon cool lehet. Vigyázz rá és sokáig fog hihetetlen élményben részesíteni. :lol:

:lol:

Link to comment
Megosztás:

nem

amikor irtam mert akkor jöttem épp haza a melobol ... :lol:

5kor max a villamossinen ;)

bar az sem all tul tavol tölem ;) :rolleyes:

volt mar rá példa du 5 kor haza kellett mennem és épp elötte ment tökre a venti a kocsiba a dugo felejtös volt igy hazaig villamost jatszottam

Vótszerencsém négyszer fölle autózni a hungárián ma. Szerencsére első két alkalommal nem a enyimmel, és utoljára este tizkor, de má a tököm tele azzal az úttal. Legyen máá M0-ás az M3 és az M4 közt me ezt nembíromki.

Ápropó múltkor láttam egy buszmegálló mögé beállitva a kocsid a szentendrein.

Link to comment
Megosztás:

Vótszerencsém négyszer fölle autózni a hungárián ma. Szerencsére első két alkalommal nem a enyimmel, és utoljára este tizkor, de má a tököm tele azzal az úttal. Legyen máá M0-ás az M3 és az M4 közt me ezt nembíromki.

akkor mar csak szeptemberig kell varni allitolag

Ápropó múltkor láttam egy buszmegálló mögé beállitva a kocsid a szentendrein.

igen ez meglehet mert ott melozok

Link to comment
Megosztás:

Budai vagyok ;) vagyis lettem ;)

Aha de két hónapja még aszonták hogy július eleje :rolleyes:

akkor ezentúl Fővárosiaknak nevezünk mindenkit, a félreértések elkerülése végett. :lol:

jah, és az elkerülő akkor jövő júliusra lesz kész....

mint ahogy nálunk az önkormányzat által 2004-ben vállalt parkoló a céggel szemben... amit júliusra ígértek(sokadjára már idén, de még egy fűszál nincs levágva)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt mindenkinek aki a következő kérdésemre nem azt írja hogy mekkora hülye kérdés.

Tegnap jött nekem egy ködlámpa, szétszedtem hogy megtakarítsam meg ilyenek. Az alján van egy repedés és itt valószínű párásodott, mert mikor a foncsort meg akartam takarítani ablaktisztítóval akkor elkezdett lejönni. Gyorsan abba is hagytam és mivel azt olvastam, hogy párásodás esetén elkezdhet lejönni a így most úgy is hagytam. A kérdés az lenne ezt meg lehet csináltatni valahol, vagy esetleg ha leszedem teljesen újra lehet fújni esetleg crom sprével ha van ilyen valahol?

Link to comment
Megosztás:

Fix tőkét lehet egyáltalán kapni? Vagy csináltatni kell?

Minek akarod magad megszivatni? :rolleyes:

Fix tőkés megoldás csak a versenysportban használatos, ahol 8000 fölé is viszik a fordulatot, és nem

lényeg, hogy a vezérműtengely és a tőkék cserések minden szezonban ;)

Van fogalmad arról, hogy ezzel a megoldással pl hidegen mekkora csörömpölést végez a motor? ;)

Link to comment
Megosztás:

Valakinek tipp hogy hol lehet venni új rendszámtábla világítást GSihez? ;)

Unixnál nincs, Bárdiautónál nincs... :rolleyes:

Stock16V tegnap említett valami lámpaboltot ahol állítólag fillérekért dobálják...

Na végre van ismét netem.Zsoltee ma megkérdezem neked a lámpákat...amúgy király a gép a felnivel ;)

Link to comment
Megosztás:

Zsoltee!

Megkérdeztem a rendszámtábla megvilágítót és már csak gyáriban tudnak hozni,az árát meg nem írom la csak ha megkapaszkodtál ;)

Én tuti hogy lényegesen olcsóbban vettem még anno és utángyártott volt de most azt mondták hogy már csak "sima" f astrához létezik a nem gyári náluk.

Sorry :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.