Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

döcögtem most 1 kor hazafele mondom magamba ha már a wastegate bele raktam az 1,5baros rugot nézzük meg milyen e keverék ilyen nyomasnal ... meglepödtem ph3,5 ös chippel 0,80 as lamba .. kiválo ...az EGT sem volt 950foknal több és ekkor eszméltem fel hogy mostmar lassitani is kénne mert gaz lessz ugyanis ... a kika utani villamosmegallonal elkezdtem nyomni ... a hungarián és a kövi villamos megallonal már 215 volt mikor rá pillantottam a kmorára ... na bazzeg :rolleyes: mi lenne ha a program hozza is lenne irva a motorhoz ;)

nem adom el a kocsit megy amig megy de ez az érzés megfizethetetlen :lol:

nem tudnék ilyen autot megfizetni ami csak a közelében van ennek ahogy megy :lol:

;)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja véletlenül valaki, hogy hol találom a zárhídon a hűtőventillátor motorjának az ellenállását vagy mit, ami felelős a venti fokozat kapcsolásáért, meg hogy, hogyan néz ki.. :rolleyes: rászeretném direktbe kötni, hogy rögtön maxon tekerjen és akkor talán elviseli jobban a dugókat a vas.

Átkötheted a hűtő oldalában levő szenzornál is a két fokozat vezetékét, és akkor mindig a másodikkal indít.

Link to comment
Megosztás:

No asszem a ventire van felfogatva egy fehér nagy kerámia ellenállás 2 kivezetéssel! Az astrámon legalább is úgyvélem az lehet ha szembe álsz az autóval a venti jobb oldalán közétályon keresd!

Ahaaaa!! :rolleyes:

Akkor tudom miről van szó! Akkor nekem is a ventin van, fehéres dobozkaszerű.

Köszönöm!! ;)

Link to comment
Megosztás:

döcögtem most 1 kor hazafele mondom magamba ha már a wastegate bele raktam az 1,5baros rugot nézzük meg milyen e keverék ilyen nyomasnal ... meglepödtem ph3,5 ös chippel 0,80 as lamba .. kiválo ...az EGT sem volt 950foknal több és ekkor eszméltem fel hogy mostmar lassitani is kénne mert gaz lessz ugyanis ... a kika utani villamosmegallonal elkezdtem nyomni ... a hungarián és a kövi villamos megallonal már 215 volt mikor rá pillantottam a kmorára ... na bazzeg :rolleyes: mi lenne ha a program hozza is lenne irva a motorhoz ;)

nem adom el a kocsit megy amig megy de ez az érzés megfizethetetlen :lol:

nem tudnék ilyen autot megfizetni ami csak a közelében van ennek ahogy megy ;)

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Norbi írta date='2008-06-25 - 10:29

szedd össze, írd le, csatolj képeket arról amit eddgi csináltál és majd kikerülhet GrandSportInjection.hu-ra is (legalább lenne mivel feltölteni)

csinálja meg a Mor is meg ha még tudsz pár ember aki hajlandó rá akkor lenne értelme :rolleyes:

MS Laci írta date='2008-06-25 - 13:06

csak rá kéne bólintanod Xray/MK és még sok más emberke ajánlatára, és lenne mivel feltölteni.

Aztán nem jönnének a külföldi fórumokon azzal, hogy mikor fog/fog-e valaha működni az oldal.

Norbi írta date='2008-06-25 - 13:49

Annyira biztos voltam benne, hogy te fogsz először beleszólni pedig tényleg semmi közöd hozzá.

Foglamad sincs semmiről, mi/merre/hányméter a háttérben. Szerinted ha lesz egy grafika vagy banner az már tartalom???

MS Laci írta date='2008-06-25 - 13:51

Bocs, Xray komplett oldalt emlegetett, nem csak bannert. De igazad van, nem az én oldalam.

Próbáljátok már nem ölni egymást pls. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.