Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szép napot mindenkinek!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy hol találom a zárhídon a hűtőventillátor motorjának az ellenállását vagy mit, ami felelős a venti fokozat kapcsolásáért, meg hogy, hogyan néz ki.. :rolleyes: rászeretném direktbe kötni, hogy rögtön maxon tekerjen és akkor talán elviseli jobban a dugókat a vas.

Tenkju előre is! ;)

Link to comment
Megosztás:

Szép napot mindenkinek!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy hol találom a zárhídon a hűtőventillátor motorjának az ellenállását vagy mit, ami felelős a venti fokozat kapcsolásáért, meg hogy, hogyan néz ki.. :rolleyes: rászeretném direktbe kötni, hogy rögtön maxon tekerjen és akkor talán elviseli jobban a dugókat a vas.

Tenkju előre is! ;)

Elképzelhető az is, hogy nem a zárhídon, hanem magán a ventilátor keretén van... de pontosan én se tom.. enyémen nincs ;)

Link to comment
Megosztás:

Szép napot mindenkinek!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy hol találom a zárhídon a hűtőventillátor motorjának az ellenállását vagy mit, ami felelős a venti fokozat kapcsolásáért, meg hogy, hogyan néz ki.. :rolleyes: rászeretném direktbe kötni, hogy rögtön maxon tekerjen és akkor talán elviseli jobban a dugókat a vas.

Tenkju előre is! ;)

No asszem a ventire van felfogatva egy fehér nagy kerámia ellenállás 2 kivezetéssel! Az astrámon legalább is úgyvélem az lehet ha szembe álsz az autóval a venti jobb oldalán közétályon keresd!

Link to comment
Megosztás:

döcögtem most 1 kor hazafele mondom magamba ha már a wastegate bele raktam az 1,5baros rugot nézzük meg milyen e keverék ilyen nyomasnal ... meglepödtem ph3,5 ös chippel 0,80 as lamba .. kiválo ...az EGT sem volt 950foknal több és ekkor eszméltem fel hogy mostmar lassitani is kénne mert gaz lessz ugyanis ... a kika utani villamosmegallonal elkezdtem nyomni ... a hungarián és a kövi villamos megallonal már 215 volt mikor rá pillantottam a kmorára ... na bazzeg :rolleyes: mi lenne ha a program hozza is lenne irva a motorhoz ;)

nem adom el a kocsit megy amig megy de ez az érzés megfizethetetlen :lol:

nem tudnék ilyen autot megfizetni ami csak a közelében van ennek ahogy megy ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.