Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát ha ilyen jó csajokkal dolgozol együtt akkor nemhiszem... :D

Hát kiváló dolgozó nem leszek ha olyanokat csinálok mint tegnap :D a képen balról s másodikat (Fruzsina) vittem haza Újpestre és elindultam csepelnek :P már majdnem csepelen voltunk mikor szolt hogy hová megyünk Csabikácska ;) hááá de olyan szemei vannak hogy nem tudtam én koncentrálni az útra B)

Link to comment
Megosztás:

Na voltam pesten C Corsát nézni hugom barinőjének.

X14XE C Corsa Sport felszer,2002-es,fekete.

Háát egy fiatal srácé,valami pénzügyi fronton melózik.

Jött a sok kamu duma,végigvártam mit ködöl.

Aztán kérdezte,hogy mi a véleményem.

Bal eleje törve volt,nem kicsit,az ajtó még mindig nehezen csukódik,az A oszlop elvan most is még csúszva.Ó igen,picit sérült volt.

Első motortartóbak kapsából cserés,már a bele is lóg a baknak.Fékek cserések,téligumik voltak fent.

Órában 108Ekm,állítólag 60E-nél cserélve volt a vezérlés,20E-ből megvolt :D

Szal felejtős volt a gép,a srác vitt egy próbakört,látszott a stílusán,hogy nem volt kímélve a gép.

Erről beszélek...

Link to comment
Megosztás:

Egy jó 1.8al és ügyes sofőrrel simán lehet tartani a tempót a többiekkel......Szóval nem kell lenézni az 1.8ast :D B) B)

Szerintem a C18XE -k jobb allapotban vannak atlagban mint a legtobb C20XE ezert annyira nem is meglepo,hogy tok egyforman mennek ,sot egyes esetekben a C18XE meg jobb is mint a 2 literes tesoja....... szerintem :D

Az is erdekes ahogy eszrevettem pl. a caravan gsi-k motorjai jobb allapotnak orvendenek mint a legtobb gsiben.

Gondolom az evek folyaman nem kaptak akkora kikepzest mint a hagyomanyos gsik. ;)

:D

Megfigyelesem lehet pontatlan de lehet benne nemi igazsag. :P

Link to comment
Megosztás:

De még is elmondhatod hogy neked van olyan dolog amiből többvan neked mint nekünk házasembereknek! :D :D :P ;)

höhö... szorul majd még neked a kötél ember. A végén már nehezen fogod bírni azt a 9 hónapot. B)

Kár, hogy pont dolgoztál és az aksi is beadta a kulcsot.

Nézted azóta, hogy máshol mennyivel lett volna olcsóbb különben ?

jah, kár volt, meg az eső is, meg az akksi is.

Néztem, de egyelőre nem találtam rossz vételnek, mert pár forgalmazó oldalán drágábban van fent, igaz, éppen másra szántam volna az árát. B) na de nélküle meg nem menne a kocsi.

jah, ami feltűnt, eddig cd mindig ki/be kapcsolt indításkor. Most meg se zavarja.

Link to comment
Megosztás:

Egy kis szombat esti szösszenet... B)

http://img0.tar.hu/vktr01/size2/35071011.jpg

Hehe... Pííístának tipikusan olyan feje van, mint a diszkópatkányokban a főnöknek: "Te fogtad meg a seggem?" :P ;)

Opeltizenhatvééé :D akkor most melyiket szeretnéd? B)

http://download.hwt.hu/hwt-img/userpic_2a1...35c0d00d3ff.jpg

Uuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaa... vazzzz :D :D

Hát szerintem ezek a csajok tudják is magukról, hogy igencsak vonzóak.... ezért

asszem felesleges is lenne válogatnom :D Nincs annnyi píízem :P

(amúgy első ránézésre a középső szöszi tetszene leginkább, attól függetlenül,

hogy kicsit magasabb lehet nálam ;) )

Link to comment
Megosztás:

Hehe... Pííístának tipikusan olyan feje van, mint a diszkópatkányokban a főnöknek: "Te fogtad meg a seggem?" :P ;)

Uuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaa... vazzzz :D :D

Hát szerintem ezek a csajok tudják is magukról, hogy igencsak vonzóak.... ezért

asszem felesleges is lenne válogatnom B) Nincs annnyi píízem :D

(amúgy első ránézésre a középső szöszi tetszene leginkább, attól függetlenül,

hogy kicsit magasabb lehet nálam :D )

Na majd megmutathatod magad nemsokára :P szervezek valami bulit és meghívom az összes sztyuit, meg innen is néhány embert B)

Link to comment
Megosztás:

Na majd megmutathatod magad nemsokára B) szervezek valami bulit és meghívom az összes sztyuit, meg innen is néhány embert B)

Jó kis este lesz, az tuti :D

Ismerekedős est,pici névtáblákkak? :P

Rajtam akkora zöld lámpás tábla lesz, amit nem hagyhatnak ki a jobb csajok ;)

Te Gabiiiiiiii....

Nincs is középső??? :D

Khmmm... fantázia, képzelőerő, találékonyság... ismerős szavak, Mr Evenman? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.