Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kérdésem az lenne hogy a vektra 2000 hátsó tárcsás hídjában benne van az ABS jeladó vagy nincs? Ha igen akkor a hátsó hídon van elméletileg valahova kivezetve a csatija? Azért kérdem mert a hátsó keékhez menő kábeleket megtaláltam a hátsó ülés alatt és megvannak a csatik amikkel össze kell forrasztani őket. Hamár összeforrasztom jó lenne ha rá is tudnám dugni a helyére őket.

Link to comment
Megosztás:

Kérdésem az lenne hogy a vektra 2000 hátsó tárcsás hídjában benne van az ABS jeladó vagy nincs? Ha igen akkor a hátsó hídon van elméletileg valahova kivezetve a csatija? Azért kérdem mert a hátsó keékhez menő kábeleket megtaláltam a hátsó ülés alatt és megvannak a csatik amikkel össze kell forrasztani őket. Hamár összeforrasztom jó lenne ha rá is tudnám dugni a helyére őket.

V2000-nél a jeladó a kerékagy belső felén van. Ugyanúgy, mint a Calibráknál, vagy asszem talán az Omegáknál is.

De igazán nem vágom, hogy mit akarsz tudni. :D

Link to comment
Megosztás:

Vectra B-n is így van!

az kerékagyas. azaz a csapágy és az ABS jeladó egy agyba van m ani 1 egység, nem bontható.

és az Astra F is ilyen :D vagyis az én astra F em ilyen volt. Astra G agycsapágy kellett bele.

A vectra A autón külön fogaskoszorú van, és külön van az ABS jeladó.

Link to comment
Megosztás:

az kerékagyas. azaz a csapágy és az ABS jeladó egy agyba van m ani 1 egység, nem bontható.

és az Astra F is ilyen :P vagyis az én astra F em ilyen volt. Astra G agycsapágy kellett bele.

A vectra A autón külön fogaskoszorú van, és külön van az ABS jeladó.

Köszönöm a kioktatást tanárbácsi! :D B) :D

Annyit láttam ma,amikor visszaraktuk a lengőkart a helyére hátra,hogy van ott egy bisz-basz felesleges csati,ami a kerékagyból jön.Azt a részét nem szedtük szét.

Viszont a szilenteket kicseréltük és erölködés nélkül raktuk be őket,a szilenteket beraktam a mélyhűtőbe és szinte beestek a helyükre. ;)

Link to comment
Megosztás:

De a V2000-nél már vátoztattak rajta....4X4-es híd, vagy mifene... :D Demó mutatta, csak már nem emléxem pontosan...

Ezért írta Ákos, hogy fogaskoszorú van rajta. Ilyen csak a Vectra 2000-eken és a 4x4-esek alatt van.

A mezei ABS-es A Vectráknál pedig úgy van, ahogy Ákos már leírta, a kerékagyban van a jeladó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.