Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hoppá milyen emailt kaptam :D :D :P

"Kedves Partnerünk!

Szeretnénk megköszönni a májusi Kingston értékesítési versenyben való részvételét, melyben SMB Partnereink között a dobogó első helyén végzett!

A nyeremény 2db F1 Gold belépő.

Gratulálunk!

A díjátadóra a Budaringen kerül sor jövő csütörtökön, azaz június 19-én 19-20 óra között, gokartozással egybekötve. Cégenként 2 fő részvételére számítunk."

QP, és/vagy akit érdekel. Volt nálunk tegnap a klimakarbantartó. Aszonták a kültéri eccség már min öt éves, mert 2003-ban betiltották az evvel a gázzal működő eszközök forgalmazását. Ha fogyott volna belőle, nem tudtak volna utántölteni. Szerencsém volt, nem fogy. Aszonta ez nem autóklíma, ez zárt rendszer, ezt nem kell télen bekapcsolgatni, nincs is értelme. 10 percet voltak ott, 7rongyba került, számla nélkül. Azért nem hiszem hogy rossz lóvét keresnek, szerintem ez akkora biznisz most mint 30-40 éve a tévé. Lényeg hogy jó hűvös van mostmár a kecóban ;)

Link to comment
Megosztás:

Hoppá milyen emailt kaptam :D :P ;)

"Kedves Partnerünk!

Szeretnénk megköszönni a májusi Kingston értékesítési versenyben való részvételét, melyben SMB Partnereink között a dobogó első helyén végzett!

A nyeremény 2db F1 Gold belépő.

Gratulálunk!

A díjátadóra a Budaringen kerül sor jövő csütörtökön, azaz június 19-én 19-20 óra között, gokartozással egybekötve. Cégenként 2 fő részvételére számítunk."

Mindíg olyanok nyernek ilyet akiknek egy fillérjébe se került és nem is érdekli az a sport amire kap jegyet. Én meg vehetem minden évben meg a jegyeket :D

Link to comment
Megosztás:

Mindíg olyanok nyernek ilyet akiknek egy fillérjébe se került és nem is érdekli az a sport amire kap jegyet. Én meg vehetem minden évben meg a jegyeket :D

Aki nyer vmit annak az a vmi nem kerül egy fillérjébe se, ezt jól látod. Viszont azt hogy nem szeretem az autósportot, azt nagyon rosszul. És igen, bárki megveheti a jegyeket minden évben, de senkinek sem kötelező :D

Link to comment
Megosztás:

Hát a Formula1 ha jól tudom nem az erősséged

Nem vagyok túl jó pilóta ez igaz.

Amúgy ezt válaszoltam az emailre:

Sziasztok,

Köszönjük szépen, nagyon örülünk neki, István kollégámmal jövő csütörtökön este a gokartpályán is megmutatjuk, hogy nem véletlenül nyertük az értékesítési versenyt :D

Üdvözlettel

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok túl jó pilóta ez igaz.

Amúgy ezt válaszoltam az emailre:

Sziasztok,

Köszönjük szépen, nagyon örülünk neki, István kollégámmal jövő csütörtökön este a gokartpályán is megmutatjuk, hogy nem véletlenül nyertük az értékesítési versenyt :D

Üdvözlettel

Látom nemérted miért írtam. Én kb mindíg nézem az F1-et és ha anyagilag megtehetem akkor meg is nézem a hungaroringem, sőt ha megtehetném mindegyik versenyen ott lennék, de nem tehetem. Viszont te ha jól tudom sose 1 évbe ha 2 futamot megnézel akkor már sokat mondtam. Nem is ezzel van a gondom, hanem hogy 99%ban pont olyanok nyernek eseményekre ingyen tök jo nyereményeket amik nem is érdeklik. Ez az elmegyek mer ingyé volt de egy fillért nem adnék érte amúgy eset.

Link to comment
Megosztás:

Látom nemérted miért írtam. Én kb mindíg nézem az F1-et és ha anyagilag megtehetem akkor meg is nézem a hungaroringem, sőt ha megtehetném mindegyik versenyen ott lennék, de nem tehetem. Viszont te ha jól tudom sose 1 évbe ha 2 futamot megnézel akkor már sokat mondtam. Nem is ezzel van a gondom, hanem hogy 99%ban pont olyanok nyernek eseményekre ingyen tök jo nyereményeket amik nem is érdeklik. Ez az elmegyek mer ingyé volt de egy fillért nem adnék érte amúgy eset.

Ja de a lényeg hogy kint találkozunk :D

Link to comment
Megosztás:

Látom nemérted miért írtam. Én kb mindíg nézem az F1-et és ha anyagilag megtehetem akkor meg is nézem a hungaroringem, sőt ha megtehetném mindegyik versenyen ott lennék, de nem tehetem. Viszont te ha jól tudom sose 1 évbe ha 2 futamot megnézel akkor már sokat mondtam. Nem is ezzel van a gondom, hanem hogy 99%ban pont olyanok nyernek eseményekre ingyen tök jo nyereményeket amik nem is érdeklik. Ez az elmegyek mer ingyé volt de egy fillért nem adnék érte amúgy eset.

És ez neked fáj??? :D Te is értékesíts ilen Kingstone szarokat...azt ha ügyi vagy mehetsz...én pl nem tok nagykeráron számtekcuccokat venni...de ettől azért még jól alszok... :D :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Ja de a lényeg hogy kint találkozunk :D

sajna idén nincs pénz rá pedig mennék, de ez van. Lesz július 6-7.-én a World series by Renault abba is forumla autók vannak sokan, meg turaautó is van, oda megyünk, tavaly is király volt. Ingyenes a dolog és a netről le lehet tölteni hozzá a belépőjegyet. Dinyvel tutkó megyünk, ha gondoljátok jó lenne többen is lenni. Tavaly is vittek 3 szemetet a kétüléses f1 autóval, ott is sorsolás volt. Idén is benevezek hátha alapon. Be lehet menni a boxba is meg minden. Igazán jo program.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.