Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

640K-ra gondolsz ugye? :D

bár ez állítólag hoax, mert állítólag nem mondott ilyet :D

640K volt? Már nem emlékszem pontosan... :P

Annak idején, még a drága memóriaárak idején Billy kijelentette:

640k (azaz kilobájt) mindenre elég, így a DOS, az 1 mega helyett csak 640k

memóriát engedett, az 1 megáig tartó részekre pedig mindenféle a hardverrel

kapcsolatos dolgokat rakott (amik természetesen fontosak a gép, illetve

programozói számára, de erre most nem térnék ki). Szóval a mai világban nevet-

séges 640k-val kell a DOS-felhasználónak bajlódnia.

Link to comment
Megosztás:

Lecseréltük ma az olajat,de nem is ez az érdekes...Lementem az aknába megnézni a kocsi alját.....A hátsó rugóm már annyira össze ült hogy összeér minden kör.....Mondtam Attilának lehet itt lenne az idelye kicserélni.....A válasz:Hülye vagy meg akarod emelni,ez pont így jó :D :D :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Én péntek reggel 8-ra futóműállítás (nem mintha gond lenne, de tuti a tuti...) aztán meg megkapja az új olajacskáját...már csak valami csövet kéne szereznem, hogy nem a turbó mellől szívja a 90 fokos levegőt...valakinek tipp esetleg, hogy ne kelljen össze vissza rohangálnom, hogy hol fogok ilyet kapni pénteke pikk-pakk? (valami univerzális "harmonika" cső kellene...)

Link to comment
Megosztás:

Én péntek reggel 8-ra futóműállítás (nem mintha gond lenne, de tuti a tuti...) aztán meg megkapja az új olajacskáját...már csak valami csövet kéne szereznem, hogy nem a turbó mellől szívja a 90 fokos levegőt...valakinek tipp esetleg, hogy ne kelljen össze vissza rohangálnom, hogy hol fogok ilyet kapni pénteke pikk-pakk? (valami univerzális "harmonika" cső kellene...)

Mi lenne ha felhívnád Attilát?Ő biztos tud valamit a környéken :D

Link to comment
Megosztás:

Lecseréltük ma az olajat,de nem is ez az érdekes...Lementem az aknába megnézni a kocsi alját.....A hátsó rugóm már annyira össze ült hogy összeér minden kör.....Mondtam Attilának lehet itt lenne az idelye kicserélni.....A válasz:Hülye vagy meg akarod emelni,ez pont így jó :D :D :P ;)

És tényleg! Igaza van B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.