Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Skacok!

Vogtland Junior Kit 75.000 ( 4rugo+4gátló ) rugóra örökgari, gátlóra 1 év.

Merjem ezt?

Érdemes?

Kayabát akartam de nem találtam értelmes áron...

Unixnál van de mintha csak patronuk lenne...szal kapufa...

tudom hogy a KONI a ######a de nem akarok 120e-et a futóműbe pakolni most és rendbe akarom rakni a nyaralások előtt az elejét legalább....

köszi!

Link to comment
Megosztás:

Megint jött egy értelmes USA lakó csapat...80 és a halál közt....akik mai napig azért tartanak fennt vízumkérelmet...mert még véletlenül tanulnának valamit európai társaiktól...

- Szerintetek ha 1 USD kb 150 HUF... akkor két USD az mennyi???

- Ha a 4. emeleten van a szobája és most a földszinten van (0) akkor hanyas gombot kell megnyomni abban a qrva liftben???

- Attól, hogy bedugod a kulcsot a zárba, és duplán rázárod még nem fog kinyilni...miiiily meglepő...

- Felhív mobilról, hogy hogy tudja hívni a recepciót a belső telefonon...

- És a topp??? Hogy kell bekapcsolni a tévét???...tapsolj bazzzeg...

Link to comment
Megosztás:

Skacok!

Vogtland Junior Kit 75.000 ( 4rugo+4gátló ) rugóra örökgari, gátlóra 1 év.

Merjem ezt?

Érdemes?

Kayabát akartam de nem találtam értelmes áron...

Unixnál van de mintha csak patronuk lenne...szal kapufa...

tudom hogy a KONI a ######a de nem akarok 120e-et a futóműbe pakolni most és rendbe akarom rakni a nyaralások előtt az elejét legalább....

köszi!

Ha nem akarsz akkor csináld...majd jövőre akarsz... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Megint jött egy értelmes USA lakó csapat...80 és a halál közt....akik mai napig azért tartanak fennt vízumkérelmet...mert még véletlenül tanulnának valamit európai társaiktól...

- Szerintetek ha 1 USD kb 150 HUF... akkor két USD az mennyi???

- Ha a 4. emeleten van a szobája és most a földszinten van (0) akkor hanyas gombot kell megnyomni abban a qrva liftben???

- Attól, hogy bedugod a kulcsot a zárba, és duplán rázárod még nem fog kinyilni...miiiily meglepő...

- Felhív mobilról, hogy hogy tudja hívni a recepciót a belső telefonon...

- És a topp??? Hogy kell bekapcsolni a tévét???...tapsolj bazzzeg...

Ezeket a sorokat olvasva értehető az egyre gyengülő idegállapotod. :D Az amcsikkal tényleg nem könnyű :D

Link to comment
Megosztás:

Ezeket a sorokat olvasva értehető az egyre gyengülő idegállapotod. :D Az amcsikkal tényleg nem könnyű :D

Hát nem...és szar belegondolni hogy hol tartanak ők meg mi...mondjuk nekik annyiban volt/van eszük, hogy szarnak bele az oktatási rendszerükbe, meg a tanítás költségeibe...inkább megveszik a jó szakikat kilóra...és még így is jobban járnak mintha boldog boldogtalant taníttatnak éveken át...

Link to comment
Megosztás:

Ha szar a vogtland akkor nem dobok ki rá 75ezret, akkor leszarom megy az autó amerre akar és hullámzik ahogy akar csak azt hittem jó minőség ez a cumó.

azt majd megcsináltatom a konit pár hónap múlva csak szerettem volna a nyári utazásokat rendbetett futóval megtenni...

köszi amúgy!

Ha nem akarsz akkor csináld...majd jövőre akarsz... :D :D
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.