Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Elnézés ismét Albert, hogy megint csak hülye kérdést tudtam felrakni. Látom akármikor kérdezek valamit arra a válasz hogy hülyeséget kérdezek és amúgyis f.sz vagyok.

Ez tényleg hülye kérdés volt...Egyébként az utolsó faház és a sátrak között kb 1 percnyi séta sincs.......Viszont az elő faháztól lehet vagy 4 perc..... :D

Link to comment
Megosztás:

Elnézés ismét Albert, hogy megint csak hülye kérdést tudtam felrakni. Látom akármikor kérdezek valamit arra a válasz hogy hülyeséget kérdezek és amúgyis f.sz vagyok.

Ez így van. Kérdésedre válaszolva azt találtam ki hogy bringával megyek át szárszóra. Az nekem egy köpés.

Amúgy lehet lesznek olyanok akik a felkelő nap árnyékára állítják be a kocsijukat és abban alszanak :D

Link to comment
Megosztás:

Lanti a faház mivel nem sok van így hamar elfogy, és mivel elég hamar letelepedik a nép a rendezvényektől nem messze a sátrakkal így lehet gyalogolni ha arról van szó, hogy később érkezel és már nem te választod melyikbe szeretnél menni. Ráadásul nem azért megyek autóval hogy azt lerakjam a kemping egyik felébe a háznál és a másik felében legyek.

Link to comment
Megosztás:

Lanti a faház mivel nem sok van így hamar elfogy, és mivel elég hamar letelepedik a nép a rendezvényektől nem messze a sátrakkal így lehet gyalogolni ha arról van szó, hogy később érkezel és már nem te választod melyikbe szeretnél menni. Ráadásul nem azért megyek autóval hogy azt lerakjam a kemping egyik felébe a háznál és a másik felében legyek.

Kicsit gondolj asszonyra is,és akkor megvan a helyes döntés...Foglalj faházat.....A kocsidat már mindenki látta :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem a sátorral semmi gondom nem volt két éve, szerencsére jó idő lett. Most béreltem egy "villát" mert szerintem a tisztálkodás, kábelfektetés korrektebb ífy mint a közös nyomkodós zuhanyzóban. Jobban is szeretek asztalnál enni mint a hangyákkal. Amúgy meg árban nem sok különbség van és a praktikusség annyit megér. Tavaly azért nem mentem mert nem szeretem Abátszalókot és nekem nem nagyon gyere be, főleg amiót az újmagyarok elfoglalták. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem a sátorral semmi gondom nem volt két éve, szerencsére jó idő lett. Most béreltem egy "villát" mert szerintem a tisztálkodás, kábelfektetés korrektebb ífy mint a közös nyomkodós zuhanyzóban. Jobban is szeretek asztalnál enni mint a hangyákkal. Amúgy meg árban nem sok különbség van és a praktikusség annyit megér. Tavaly azért nem mentem mert szeretem Abátszalókot és nekem nem nagyon gyere be, főleg amiót az újmagyarok elfoglalták. :D

Erről van szó! 2500 Ft/fő/éj egy szoba!

Toom, hogy nem ide kellene írnom ezért bocs az off-ért:

Két éve észrevettem, hogy voltak olyan emberkék, azzal dicsekedtek, hogy nem fizettek semmit, de azért estére felpattintottak egy sátrat. nem toom megoldható lenne e nyakbaakasztó kártyával aki mindegyik napra jön, aki pedig egy napra annak meg ugyanúgy kártya madzaggal, ami olcsóbb. :P

2 dolog:

1., Karszalag lesz meg biztonsági ember. Ezt mondták a szervezők

2., Ha idén is látsz ilyet akkor kollektíve fejberugdossuk az ilyen köcsögöket :D

Link to comment
Megosztás:

Erről van szó! 2500 Ft/fő/éj egy szoba!

2 dolog:

1., Karszalag lesz meg biztonsági ember. Ezt mondták a szervezők

2., Ha idén is látsz ilyet akkor kollektíve fejberugdossuk az ilyen köcsögöket :D

Ilyentéren én is harapós vagyok akit rajtakpunk , az ku.va isten hogy infuzión kapja a bablevest! :D :P

Link to comment
Megosztás:

Erről van szó! 2500 Ft/fő/éj egy szoba!

2 dolog:

1., Karszalag lesz meg biztonsági ember. Ezt mondták a szervezők

2., Ha idén is látsz ilyet akkor kollektíve fejberugdossuk az ilyen köcsögöket :D

Azért töröltem a hozzászólást, mert azóta észrevettem a szállásfoglalás topicban, hogy karszalag lesz, nagyon jó ötlet, eszembe se jutott, de ez tényleg király így :D

Link to comment
Megosztás:

:D :D :P kössz hogy szóltál csak egy parancs hiányzott ;) de amúgy nem akartam különablakot! B) :D

Szerintem jobb úgy... Ha valaki csak rá akar nézni vagy nem tudja hogy mi az és rákattol ( mint előbb én ) akkor nehogymá újra kelljen gépelni az olda címét vagy 50visszát kelljen nyomni. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.