Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tényleg a BW szállás hogy lesz? Az árakat tudom csak hogy a házak messze vannak a sátraktól és azért az úgy nem olyan jo buli.

messze? 3-4 perc volt kb gyalog, tehát részegen kocsival hajnalban 20 perc alatt értem oda :D

Ki mibe lesz?

Azt te sem gondolod, hogy én idén még1x sátrazok :D faház, kényelem, különwc :P

Link to comment
Megosztás:

messze? 3-4 perc volt kb gyalog, tehát részegen kocsival hajnalban 20 perc alatt értem oda :D

Azt te sem gondolod, hogy én idén még1x sátrazok :D faház, kényelem, különwc :P

Szintén zenész , mert nemsátrazok! :D Ittasan meg nemvezetünk ezért most 1 hétig kukoricán fogsz térdelni! ;) B) B) :D

Link to comment
Megosztás:

hát én inkább sátrazok ha 30 ismerősből 25 sátrazik. A messzit úgy értettem hogy álltalában egy helyen gyülnek össze az emberek. Tavaly tök véletlen a mi házunk előtt már amennyire emléxem, de oda ki volt rakva az opel tábla :D

Tavaly előtt meg szintén sokan (akkor mondjuk még főleg kadettosokat ismertem még) a mi sátrunknál gyültünk össze, de a sátrak közel telepíthetők egymáshoz, míg a faházat nem tudom közelebb húzni.

Link to comment
Megosztás:

jóvan látom értelmesen senki sem válaszol :D

mondjuk a kérdés is eléggé elgondolkodtató... Mivel én nem voltam ott még sose, igy nem tudom milyen a hely... viszont nem elég ott gondolkodni, hogy hogyan tud mindenki a sátrad elé telepedni? ;) B) :D :P

Link to comment
Megosztás:

Mert ez kb olyan kérdés mint az EZEN oldalon találhatók.

Kéééész ennél a mondatnál fel is adtam... :D :D :P

"A harmadik alkalom az optimális. Akkor randi után felmentek hozzád, előkerül a blinics, az .nál intruder 2000, meg a f.szkorbács, és ha törik ha szakad, ott valaki meg lesz b.szva."

(direkt kipöttyöztem mert azért mégis...hát... ;) )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.